Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler ben uykuya geçiyorum, bu gece bitmeyecek anlaşılan yorgunluktan geberiyorum yetişemiyorum her yere.

And abi umarım gittiği yerde çok mutlu olur, burda hedeflerini hayallerini bırakıp yeni bir dünya kurmaya gidiyor belki ama orda da farklı hayalleri ve hedefleri olacak. inşallah çok mutlu olur... Bizim görevimizde bizi bi araya getiren bu platforma sahip çıkmak, devamlılığını sağlamak... Dikkat edin kendinize gençler... iyi geceler

Ek olarak, lütfen sakin olun.....

dalga geçen insan evaldının dalga geçtiği entryinin linkini özelden yolllasana
Valla kim olduğunu bilmiyorum fakat
img-20170212-wa0004-jpg.4275

beni üzen and abi video çekmeyecek olması. inşallah yanılıyorumdur ama malesef. yoksa gitmesine sevindim. e ülkenin şartları malum oralarda belki daha iyi şartlara sahip olacak o yüzden sevindim ama dediğim gibi videolara çıkmayacak ya da video atmayacak olması beni üzen tarafı

Hani şekilsiniz ya...
@kekum34 kardeşim valla bütün panpalardan istek üye ismi yazılması istendi anket yapıldı locada. Berkin reis kısa zamanda en çok yazılan isimleri alacaktır locaya. Fakat herkesin iki kişi yazma hakkı olduğu için paylaştırdık ben @TheAMG56 ile @emert20 isimli üyeleri oyladım mesela siz ve @Koraykaya da en çok yazılan isimlerdensiniz. Siz ve yazdığım isimler çoğunluktu bir kaç arkadaş daha yazıldı en yakın zamanda alınırsınız

Locada paylaşıldığı için burada görülmüyor şuan farkettim kusura bakmayınEkli dosyayı görüntüle 4276
...........................................................................................................................................................................................................
noktalı alanda anlatmak istediğimi anlamışsınızdır her halde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...