Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aslında bende vuracaktımda olum ben duygusal adamım ya kıyamıyorum hakancıgıma ama artık ıs bulup calıssın sinir oluyorum git çalış ha saga yatıo ha sola yatıo devamlı gecelerı tost gomuyor sonra dıyet dıyet dıyor anca bu kadar cıkıyor benden :D
ulan yarım saat önce laf sokuyodunuz birbirinize birlik oldunuz bana mı sallıyonuz :D :D

Beyler hayırdır sizin bi sıkıntınız mı var :D
-hqpf_.gif

Hakan abide değil ki olay bekle demişler bekliyo :D abi sen takma türk kası o :D @alfhonso

Abi satmaz ya ya niye satsın [emoji1][emoji1] yapmaz abimiz öyle şey [emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
tabı canım cevabına bak zaten. satmaz ya nıye satsın . yapmaz abımız oyle sey bır suphe tohumu ektım ben gecmıs olsun acaba yaparmı soruları yakındır yapar canım yapar bu kımsenın gozunun yasına bakmaz satar hepımızı :D

Ben bugüne kadar kimseyi satmadım satmam :D :D
@pulusoglu kahvaltıda yürek yemiş beyler boşverin siz, onlar istanbulda 3 kişi toplamazken biz eğlenceli yemek etkinliğimizden storyler selfieler paylaşıp otopark Denizli olarak birlikteliğimizi pekiştirecez :cool::cool: @Koraykaya @EmreKRC
Tabiki de yaparız :D Sonra denizli sokaklarını yakarken video çeker atarız :D

Ben bugüne kadar kimseyi satmadım satmam :D :D
@pulusoglu kahvaltıda yürek yemiş beyler boşverin siz, onlar istanbulda 3 kişi toplamazken biz eğlenceli yemek etkinliğimizden storyler selfieler paylaşıp otopark Denizli olarak birlikteliğimizi pekiştirecez :cool::cool: @Koraykaya @EmreKRC
a aa suna bak sen ya yurek yemısımde falan hanım hanım kendıne gel yırtarım agzını :D olum bulusmayın bırınızın ısı cıksın ne bılım yagmur yagsın felaket falan cıkmayın olm ayıp.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...