Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NFS2 SE
Duygularım depreşti unutamıyorum o kestirme yolları Mclaren F1'ı Jaguar XJ220'yi pioneer diye şifre yazılınca değişik bir araba geliyordu dinozor felan parçalanıyordu ahh be ne günlerdi.:rolleyes:
Mclaren 373 kmh hızla en yüksek hızı yapsa da favorim Ford GT90 dı. O aracın tasarımına hayrandım. Hâlâ da hayranım..
Güzel oyundu hocam. 99 dan 2003e kadar onu oynadım hep her şeyi aklımdadır. :D

Mclaren 373 kmh hızla en yüksek hızı yapsa da favorim Ford GT90 dı. O aracın tasarımına hayrandım. Hâlâ da hayranım..
Güzel oyundu hocam. 99 dan 2003e kadar onu oynadım hep her şeyi aklımdadır. :D
Hocam müthiş bir şeydi yahu dönemine göre 1-0 öndeydi ondan sonra komşudaki Playstation 1 in başında oyalanılsın diye bırakılan çocuk olan ben Gran Turismo 1'İ oynadım o yıllardan beri aralıksız araba yarışı oyunu oynuyorum Gran Turismo'dan sonra hiç biri sarmıyor.Hele zamanında Colin Mcrae 3 vardı PS2 de sabahçı olarak okula gittiğim günlerde erken kalkar okula gitmeden önce yarım saat olsa da oynardım.Ağlayacak kadar duygulanıyorum böyle eski oyunları görünce...

Colin Mcrae 3 yamulmuyorsam Colin Mcrae ölmeden önceki oyunuydu bu o zamanlar kablo bozuk olduğundan hep siyah beyaz oynuyordum.

Son düzenleme:
Hocam müthiş bir şeydi yahu dönemine göre 1-0 öndeydi ondan sonra komşudaki Playstation 1 in başında oyalanılsın diye bırakılan çocuk olan ben Gran Turismo 1'İ oynadım o yıllardan beri aralıksız araba yarışı oyunu oynuyorum Gran Turismo'dan sonra hiç biri sarmıyor.Hele zamanında Colin Mcrae 3 vardı PS2 de sabahçı olarak okula gittiğim günlerde erken kalkar okula gitmeden önce yarım saat olsa da oynardım.Ağlayacak kadar duygulanıyorum böyle eski oyunları görünce...

Colin Mcrae 3 yamulmuyorsam Colin Mcrae ölmeden önceki oyunuydu bu o zamanlar kablo bozuk olduğundan hep siyah beyaz oynuyordum.
O zamanlar vrally 2 vardı hocam. Transit le yardırırdık. Hatırlar mısınız bilemem.
Colin Mcrae serisini de çok oynadım. Bizde de bilgisayar vardı 32mb ram 6 gb hard disk, Intel celeron işlemci tam bi oyun kurduydu. :D en kısık ayarda donmadan nfs 5 porsche unleased oynatıyodu. Hepsinin keyfi başkaydı be...

Günaydın :D
giphy.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...