Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğan konusuna biraz geç hakim oldum @gtepro @pulusoglu üniversite konferansında hocanın sektördeki yeri konusunda nasıl geldiği hakkında karşılaştığı zorluklar nelerdir diye bir soru sormuştu sözlerini tamamlarken mesea şu an bana bu işte kimse kazık atamaz demişti şimdi bu sözü daha iyi anlıyorum adam haklıymış @alfhonso

Maalesef benim de aklıma o geldi....

Doğan konusuna biraz geç hakim oldum @gtepro @pulusoglu üniversite konferansında hocanın sektördeki yeri konusunda nasıl geldiği hakkında karşılaştığı zorluklar nelerdir diye bir soru sormuştu sözlerini tamamlarken mesea şu an bana bu işte kimse kazık atamaz demişti şimdi bu sözü daha iyi anlıyorum adam haklıymış @alfhonso
Adam hakli kazik atan kendisi cunku

ilk 3-4 dakikada kulüp başkanına koptum yıkacaz orayı yakacaz kongreyi ohoo falan toplasan 50 kişi vardı asdqwd

azuhahah zaten salona da gelmedi kaçtı galiba safdasfdaf :D :D :D
Zamanlama kötü, tanıtımlar eksik. Organizatör bilinci sıfır :p salonda kaç kişi olduğundan salona gelene kadar haberi yok adamlara rezil olunca da kayboldu ortadan :p

azuhahah zaten salona da gelmedi kaçtı galiba safdasfdaf :D :D :D
Zamanlama kötü, tanıtımlar eksik. Organizatör bilinci sıfır :p salonda kaç kişi olduğundan salona gelene kadar haberi yok adamlara rezil olunca da kayboldu ortadan :p
Abi vallahi oda öyle olacağını beklemiyordu galiba ama tanıtım biraz sıkıntıydı birde zamanlama tam ekle sil haftası öğrenciler okula anca geliyor toparlanıyor kötü zamanlamaydı

Beyler doğan abiye kızıyoruz ediyoruz da and abi paranın 3te 1i geldi devamı da zamanla gelir yazdı. Ben doğan abinin öyle bir insan olduğunu düşünmüyorum. Tabi ekrandan gördüğümüzle tanıyamayız insanlarıı ama detay bilmeden insanları yargılamamalıyız

Beyler doğan abiye kızıyoruz ediyoruz da and abi paranın 3te 1i geldi devamı da zamanla gelir yazdı. Ben doğan abinin öyle bir insan olduğunu düşünmüyorum. Tabi ekrandan gördüğümüzle tanıyamayız insanlarıı ama detay bilmeden insanları yargılamamalıyız
bu konuda kaıtılıyorum paranın geri kalanı gelebilir direk karalamak yanlış gibi

bu konuda kaıtılıyorum paranın geri kalanı gelebilir direk karalamak yanlış gibi

para gelebilir peki saygınlık ? Herkesin gözünde And Doğan'ı da kaçırdı hatta focus Rs kazasından dolayı doğan kaçtı diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...