Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çıldırıyorumm gördükçe çıldırıyorum logan arac gri renk asdqwdq Ekli dosyayı görüntüle 4487
Kardeşim Loganımı geri verir misin ?
images

Herkese selam. :)
Yaklaşık 6 saat önce uzun zamandır çıkmış olduğum tatile bir son verdim. İstanbul'a geri döndüm. Hiç özlememişim vallahi, Bolu, Samsun gibi şehirler varken. :D

Bu arada evi toplarken bir ekran kartı buldum. Uzun zaman önce almıştım oyun oynarım diye. 2 ay kullanıp kutusuna geri koymuştum. İlgilenen varsa özel mesaj yoluyla iletişime geçmek isterim. Model falan belirtmeyeceğim, hatta bu mesajım bir sıkıntı arz ediyorsa belirtin kaldırırım. :)

Yaklaşık 6 saat önce uzun zamandır çıkmış olduğum tatile bir son verdim. İstanbul'a geri döndüm. Hiç özlememişim vallahi, Bolu, Samsun gibi şehirler varken. :D

Bu arada evi toplarken bir ekran kartı buldum. Uzun zaman önce almıştım oyun oynarım diye. 2 ay kullanıp kutusuna geri koymuştum. İlgilenen varsa özel mesaj yoluyla iletişime geçmek isterim. Model falan belirtmeyeceğim, hatta bu mesajım bir sıkıntı arz ediyorsa belirtin kaldırırım. :)

yok yahu niye sıkıntı olsuni başlık açıp özellikleri paylaşıp satabilirsin de yani alımsatım bölümü var :) , gözün aydın ulaşmışsın istanbula olsundu :))

Hoşgeldin hocam da İstanbul'a geldin işte.. Dediğin gibi olduğu kadar :)
Ekran kartını model falan filan olarak ilan alım&satım başlığı var, piyasa fiyatına birazcık bakıp oraya açarsan ben de bakarım. Çevremde bana danışan çıkıyor. Kendime değilse bile birine aracılık ederim belki.
İlanı paylaşmanda sakınca yok. Herkes birşeyleri alım satım için konu açıyor orada. Sadece forumun, sitenin bir yükümlülüğü yok. Forumdakilere güvenip güvenmemekle alakalı bütün mesele, rahat olabilirsin :)

gözün aydın vardın eve:D

yok yahu niye sıkıntı olsuni başlık açıp özellikleri paylaşıp satabilirsin de yani alımsatım bölümü var :) , gözün aydın ulaşmışsın istanbula olsundu :))
Anladım, ilan için başlık açarım belki. İlan açınca da buradan paylaşırım. Eyvallah, sağ olasın. :)
Hoşgeldin hocam da İstanbul'a geldin işte.. Dediğin gibi olduğu kadar :)
Ekran kartını model falan filan olarak ilan alım&satım başlığı var, piyasa fiyatına birazcık bakıp oraya açarsan ben de bakarım. Çevremde bana danışan çıkıyor. Kendime değilse bile birine aracılık ederim belki.
İlanı paylaşmanda sakınca yok. Herkes birşeyleri alım satım için konu açıyor orada. Sadece forumun, sitenin bir yükümlülüğü yok. Forumdakilere güvenip güvenmemekle alakalı bütün mesele, rahat olabilirsin :)
Hoş buldum abi aynen olduğu kadar işte. :) ilanı açacağım yakın zamanda, buradan da paylaşırım. Maksat yabancıya gitmesin. :)

Tivorlu İsmail ile iyi geceler arkadaşlar. :)
Hela vela velvela
bagır bagır baggır
Hela vela velvela
sıgır çaldı cantamı
kuzey çanını elleme abi
sığır çaldı çantamı
kuzey çanı nerde abi
Hela vela velvela
Hela vela velvela
Ah ah ah ah ah
haci how are you
Ah
hay maşallah
bir zarzava
öküzz
yanaşalım
Aaaa a aaaa a aaa a a
Aaaa a aaaa a aaa a a
5 değil 5 değil 5 lira
parçaları verme 5 lira
5 değil 5 değil 5 lira
parçaları verme 5 lira
Hela vela velvelaa
Hela vela velvelaa
seyit alevi ver çantamı
seyit alevi nerde abi
seyit alevi ver çantamı
seyit alevi nerde kaldı
Aaaa a aaaa a aaa a a
Aaaa a aaaa a aaa a a
Oooo o ooo o oooo oww
Eeee e eeee e eeee eee e
Aooouu be be be be be
be be be be be be be be be be

İyi geceler..

Hela vela velvela
bagır bagır baggır
Hela vela velvela
sıgır çaldı cantamı
kuzey çanını elleme abi
sığır çaldı çantamı
kuzey çanı nerde abi
Hela vela velvela
Hela vela velvela
Ah ah ah ah ah
haci how are you
Ah
hay maşallah
bir zarzava
öküzz
yanaşalım
Aaaa a aaaa a aaa a a
Aaaa a aaaa a aaa a a
5 değil 5 değil 5 lira
parçaları verme 5 lira
5 değil 5 değil 5 lira
parçaları verme 5 lira
Hela vela velvelaa
Hela vela velvelaa
seyit alevi ver çantamı
seyit alevi nerde abi
seyit alevi ver çantamı
seyit alevi nerde kaldı
Aaaa a aaaa a aaa a a
Aaaa a aaaa a aaa a a
Oooo o ooo o oooo oww
Eeee e eeee e eeee eee e
Aooouu be be be be be

İyi geceler..

oohaaaaaa asdf asf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...