Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komşunun Lada'sı yazmışsın, irkildim. Üniversitede uzun süre ev sahibimin Lada'sıyla uğraştım. İflah olmuyordu :( O yüzden Lada Vega nefretimdir.

Bu da lada vega abi 2004 mü 2005 mi ne. 170 boyum var arkada başmesafesi yok. önde bile tavan sanki kafama baskı uyguluyor gibi hissediyorum. 1nci viteste sıkıntı var kafasına göre bazen geçiyo bazen geçmiyor. Dün bütün gün dert çözecez diye gezdik arabayı vurdura vurdura çalıştırdık her yerde ittirmekten iflahım kesildi akü bitik diye biliyoruz yeni akü arıyoruz oto elektrikçinin biri bunun aküde sıkıntı yok abi kontak sorunlu tam çevirmeyle değil yarım kontakla çalışıyor abi dedi. Komşunun oğluda he ben biliyodum bunu unutmuşum dedi laaadaana daa sana da diye levyeyle dalıyodum oracıkta. Sabahtır araba ittiriyorum en son akü alırken kontak arızası farkedilince adam ben biliyodum o arızayı unutmuşum diyo lan niye beni yoruyon biliyosan yarım kontakta çalıştırsana be
.

Neyse dün bi yerlerde daha anlatmıştım bunu aklıma geldi yükseldim gene

eyvallah abi sağolasın işte şimdi editörlük yaptığım sitede mart gibi başllayacam yayına adamların farklı bir şeye ilgi duyduklarını görmedim standart tek düze bir yaşama sahipleri farklılığa fazla tepkiler veriyorlar yaşadığım yer itibariyle rahat büyüdüm herkes saygılıydı yeniliklere açık farklılık yaratmaya hevesli. Yeni girdiğim editörlük işi zevkli bakalım ordan yürümeye çalşıyorum :D

Haydi bakalım hayırlısı olsun :))

Estağfurullah kanka ne demek :) burda cok daha buyuk tecrubelere sahip insanlar var basta otoparkın demisbasları :) ama okuldan ogrenebildigin kadar sey ogrenmek lazım buyuk pismanlıklarımdan biri bu. Hocalar iplemedi fazla bende iplemedm sonuc olarak okuldan aklımda kalan bikac sql sorgusu ve ve edebiyatcının siirleri :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizde okul yerine yaşayarak yaparak öğrenecez büyük ihtimal üniversitedeki hocaların bir kaçı dışında bilgi veren pek yok :D

çıldırıyorumm gördükçe çıldırıyorum logan arac gri renk asdqwdq
keko.png

Bu da lada vega abi 2004 mü 2005 mi ne. 170 boyum var arkada başmesafesi yok. önde bile tavan sanki kafama baskı uyguluyor gibi hissediyorum. 1nci viteste sıkıntı var kafasına göre bazen geçiyo bazen geçmiyor. Dün bütün gün dert çözecez diye gezdik arabayı vurdura vurdura çalıştırdık her yerde ittirmekten iflahım kesildi akü bitik diye biliyoruz yeni akü arıyoruz oto elektrikçinin biri bunun aküde sıkıntı yok abi kontak sorunlu tam çevirmeyle değil yarım kontakla çalışıyor abi dedi. Komşunun oğluda he ben biliyodum bunu unutmuşum dedi laaadaana daa sana da diye levyeyle dalıyodum oracıkta. Sabahtır araba ittiriyorum en son akü alırken kontak arızası farkedilince adam ben biliyodum o arızayı unutmuşum diyo lan niye beni yoruyon biliyosan yarım kontakta çalıştırsana be
.

Büyük geçmiş olsun kardeş.
El freni çalışmazdı, bagajda taş bulundururdum. Bir gün bir yerde park halinde arabayı çalıştırırken freni patladı. Sanayiye kadar frensiz araba götürdüm. :( Diğer olayları anlatmama gerek yok, bu olay durumu özetler.

Büyük geçmiş olsun kardeş.
El freni çalışmazdı, bagajda taş bulundururdum. Bir gün bir yerde park halinde arabayı çalıştırırken freni patladı. Sanayiye kadar frensiz araba götürdüm. :( Diğer olayları anlatmama gerek yok, bu olay durumu özetler.

abi çalışmayan mekanik arızalar olabilir eyvallah ama bu arabanın yapılamıyoda . Vitestesi arıza için 3 kere tamire girdi çıktı araba. Sahibinin elinde 1nci vitese geçmiyor babamın elinde 2ye geçmiyo lanet bişi

bana attığı yorumu atıyorum kopyala yapıştır.
Ben: 'bence boşa uğraşmışınız aracın rengiyle bir uyumlu değil iki bu araçlara o tarz modifiye gitmiyor zıt bir görüntü oluşturuyo'
şahıs: 'Zevk meselesi kardeşim zorunuza gidiyosa yorum yapmıcaksınız..'

he çok zoruma gitti anasını satiyim kıskançlıktan geberiyom hemen bizim taunusun jantları ve tamponları mora boyayacam yarın :D

.

Levye cabuk bitirir abi olmaz ona daha kucuk ve acı verici yaklasman lazm :) ahahaha :D cok gecmis olsun abi ya sıkıntılı durumlar sakin ol abi yukselme hemen

Levye cabuk bitirir abi olmaz ona daha kucuk ve acı verici yaklasman lazm :) ahahaha :D cok gecmis olsun abi ya sıkıntılı durumlar sakin ol abi yukselme hemen

yok yav saygım var komşuma ağzımı bile açmadım zaten içimden yükseldim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...