Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim kahveci salih abi geçen deveyi sattı edirneden gitti yeni deve aldı araba piyasası gibi piyasası var valla güreşcisi ayrı gezinti devesi ayrı bakımı falan var onların her sabah 7 de kalkıp dükkandan önce deveye gidiyor adam :D
O parayı verdikten sonra ben de gece gündüz deveye giderim konuşturmayın public başlıkta beni :D

O parayı verdikten sonra ben de gece gündüz deveye giderim konuşturmayın public başlıkta beni :D

azuhasuahsfuha :D :D :D

bizim kahveci salih abi geçen deveyi sattı edirneden gitti yeni deve aldı araba piyasası gibi piyasası var valla güreşcisi ayrı gezinti devesi ayrı bakımı falan var onların her sabah 7 de kalkıp dükkandan önce deveye gidiyor adam :D

kazananların ödülleri nasıl hacı ?

her güreşten para kazanıyor ama abi cüzzi her kazandığı güreşte deve nam kazanıyor oda 10 bin tl falan fiyatını arttırıyor kaybedincede aynı şekilde değer kaybediyor güreş başına asıl karı satarken yapıyorsun yani :D

azuhasuahsfuha :D :D :D

kazananların ödülleri nasıl hacı ?
mesela nazilli güreşlerinde birinci oldu diyelim deve kilim ,altın, kupa, falan veriyorlar aynı zamandada devenin namı artıyor her güreş başına kazandığı maç başına fiyatları değişiyor 1. 2. 3. ye farklı şekilde ödüller veriliyor ama asıl kar deveyi satarken oluyor

Son düzenleme:
@Koraykaya @berkertekin
Nazilliden abim gönderdi :D :D

WhatsApp Image 2017-02-19 at 12.24.59.jpeg

bi de video var onu da atmaya çalışacam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...