Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images

İyi günler millet :D

Toyota mı çıldırmış, yoksa tüm markaların yeni fiyatlamaları bu şekilde mi olacak? Malum Şubat, Mart'tan itibaren yeni fiyatları göreceğiz deniyordu.

https://www.toyota.com.tr/#/iframe/https://turkiye.toyota.com.tr/middle/fiyatl_aksesuar.html

Fiyatlar hakkında kısa özet geçeyim:
2015'te 53 bin küsur olan Corolla 1.33'ün şuan 2016 modelinin satış fiyatı 60.950 lira, 2017 modelinin satış fiyatı 66.950 lira (kampanyasız şekli 73.900, indirimle bu şekilde olmuş).

Yaris 1.0 life 2015'te 41-42 bin lira gibi bir şeydi, şuan 2016 modelini 47'ye 2017 modelini ise 52 bine koymuşlar.

Herkes arabasına sıkı sıkı sarılsın. :D
55 ten satılan leon 74ten geldi , digerlerinide göreceğiz :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler biraz önce salih abinin sağ koluyla görüştüm güreşteymiş denizliye gelme ihtimali varmış bir hafta önceden belli olacakmış gelip gelmeyeceği eğer gelirse on numara ekşın varrrr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bi ara ef kasaya merak salmıstı sonra eg sonra vazgecti :D integra alacaktı bi ara ankaraya gitti 2 tane bakmıs ikiside çöp cıkınca ondan da vazgecti :D

eg tek kapılar çok hosuma gidiyor da bende ona bi ikna edeyim dedim kabul ettiremdim kapattım konuyu :D

Ben bi tane saxo bulmuştum 30k da Bursa'da 1.4 10 liraydı ikna edemedim gitti araba hemen çok temizdi ya
Bende oyle bi 318 is bulmustum dedim bak alalım cok iyi netcen bmwyi dedi araba ertsi gun satılmıstı bide 99 special primera bulmustum bi abide 15 e vercekti arabayı bana bizde de kazalı fpcus vardı dedim arabayı 500 tl zararına ver bunu alalım dedim cıtır modifiyeliydi primera adam 1 ay sonra baskasına 16 bucuga sattı alan adam duvarda patladı yazık oldu arabaya

Bende oyle bi 318 is bulmustum dedim bak alalım cok iyi netcen bmwyi dedi araba ertsi gun satılmıstı bide 99 special primera bulmustum bi abide 15 e vercekti arabayı bana bizde de kazalı fpcus vardı dedim arabayı 500 tl zararına ver bunu alalım dedim cıtır modifiyeliydi primera adam 1 ay sonra baskasına 16 bucuga sattı alan adam duvarda patladı yazık oldu arabaya

Araba işi kısmet olcak para koycan cebine beklicen denk geldiği gibi atlıcan ben Şahin'i Yen'i satmıştım para vardı ama babam razı olmadı ne gerek var falan şimdi yine bakıyorum kısmet belki alırım bişeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...