Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
geçmiş olsun abi. Dikkat et mideye. Her gece her gece gidersen :p. Bakalım bu akşam doğum günümu kutlayacaz(aslında yarın ama :D) sonrasında gece 12, 1 gibi edirneye gitme ihtimalimiz var bakalım.

Nice huzurlu,mutlu senelerin olsun karşim :) Panda koleksiyonun olsun inşallah :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
maximaorhan size ibretlik bi soru ile geldi help plsss
Simdi diyelim ki ben facebook üzerinden birinin fotoğrafına like attım.
Daha sonra facebook hesabımı sildim komple. Hesabı Sildikten sonra o fotoğrafa kimlerin like attığına bakıldığında benim hesabım orada görünür mü yoksa oradan da silinir mi ismim?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Daha sonra facebook hesabımı sildim komple. Hesabı Sildikten sonra o fotoğrafa kimlerin like attığına bakıldığında benim hesabım orada görünür mü yoksa oradan da silinir mi ismim?

görünmez, silinir. :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,147
7
51,587
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aha Orhan yine çarşafa dolanmış :D Yardımcı olalım arkadaşlar.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ben değil abi bi arkadasımın başına gelmiş de ajdhahshaha

Ya çocuğa söyleyeyim de boşuna aramasın kızı stalklıyacam diye nelerle uğrasıyo ya

%C4%B0smail-abi-tamam-tamam-inand%C4%B1m-taam-taam-o.gif

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
@berkertekin abi diyo ya hani turizm kötü o yüzden oteli bekletiyorum cart curt. Mecidiyeköyden sonra kendisinin otel inşaatı başladı, iki ay önce bitmiş açılışı yapılmış. kendi oteli olunca turizm harika, Mecidiyeköy olunca kötüüüüü

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
İşler kesat dedi ya lan... :D Kendi otelleri full çekiyor. Ulan ben bile üzüldüm senin adına Hakan.

Ben dursunun açıklamalardan çok sonraki açıklamaları bekliyorum abi, Zaten konuşmanın başına arena'nın tapusunu koyarak ibra kozunu erken kullandı. uefadan ceza gelmeyecek kesinlikle ben kefilim diyor. aynı cümleyi 2015te de söyledi gittim görüştüm kesinlikle öyle bir şey yok dedi. başkan seçildiği genel kurulda Galatarasay'ın ekonomik sıkıntısı yok rivayı satmaya gerek yok dedi.

Şimdi battık çıkmaya çalışıyoz alkış alkış

edit: bakan başbakan o bu herkes destek veriyor diyo. İstanbulun en pahalı arazilerinden floryayı ve gelecekte dünya değer kazanacak rivayı veriyoruz yok paraya

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım