Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,452
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
aga piyasası da alev alev hondanın ya.... ilana düşen 3 güne satılıyor. İzmirde bi kaporta boyacı var alıyor kozmetik toparlıyo bi kaç ekleme yapıyor egsoz jant lastik stopları farları değiştiriyo pasta cila yapıp 3e mal edip 5e satıyor adamın bitirmeden sattığı tonla araba var :D

Sırf güvenlik paket 1.6 ies çalışıyor :D

https://www.facebook.com/oguz.alim2
Az önce bakınıyodum sahibinden de 30 35 bin istiyorlar güvenlik paketli hondalara. Yuh dedim noluyoz:D

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
airbag ve abs var :)
images (1).jpg

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,027
1,998
2,770
Marka
Subaru
Önümüzdeki Ay ot festivali var. Kimler gidiyor ?
Ayteni doldurup gideriz. Ben kaputa otururum iki kişi tavana içeriyi sekizledikmi 11 kişi oluyo. Gider artan otlardan saha yapıp maç yaparız. Dönerken yokuş yukarı oldumu zaten 11 kişiyiz itekleyerek çıkartırız yokuş aşa boşta ineriz kmde 2 kuruş yaktırır rekorumuzu kırar dağlırız.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
ot festivali derken abi? lemon haze? siver haze? nerede?
Ayteni doldurup gideriz. Ben kaputa otururum iki kişi tavana içeriyi sekizledikmi 11 kişi oluyo. Gider artan otlardan saha yapıp maç yaparız. Dönerken yokuş yukarı oldumu zaten 11 kişiyiz itekleyerek çıkartırız yokuş aşa boşta ineriz kmde 2 kuruş yaktırır rekorumuzu kırar dağlırız.

Bilen yokmu aranızda Alaçatı Ot festivali. Ben bu sene katılamıyacağım. Geçen senede katılamadık. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım