Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,155
7
51,608
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
can dostlarım
harddiskte silinen bi klasörü geri nasıl getirebilirim? program falan indirdim internetten ama beceremedim var mıdır bilen eden?
Var bende var var.
upload_2017-3-27_18-13-49.png

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Foruma kayıt olmakta bir sıkıntı mı var? Aktivasyon kodu e-mail'e gelmiyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,369
46,071
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Son düzenleme:

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben türkçede 1 soruyu işaretledim sildim , halbuki doğru yapmışım:D 1 mat ve 1 fende benzer sebeplerden gitti:D hooop 5k kötü sıralama
Türkçede son 2 soruyu ne yaptığımı hatırlamıyorum orda sarhoş geçen süre gibi kopuk :D :D benim de var öyle beleşe giden sorularım ya artık onlara takılıp üzülmemek lazım :D

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,452
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Beyler, benim araca orjinal kısa anten aksesuarı almayı düşünüyorum. Bunlardan kullanan var mı araçlarında ? Bazı yorumlarda kısa antenlerin çekim gücünün diğerleri kadar iyi olmadığından falan bahsediliyordu.. Tecrübesi olanlar bir el atabilirse sevinirim.
http://www.fordaksesuar.com/focus/2014/sürücü-bilgilendirme-sistemi/diğer-sürücü-bilgilendirme-sistemi-aksesuarları?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group#
Ekli dosyayı görüntüle 5622
Bizim jetta da kısa anten var çekiminde her hangi bir sıkıntı görmedim gayet net çekiyor. Ama tabi fabrikasyon o şekilde gelmekle sonradan dönüştürmek arasında fark olur mu o konuda çok fikrim yok abi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,369
46,071
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bizim jetta da kısa anten var çekiminde her hangi bir sıkıntı görmedim gayet net çekiyor. Ama tabi fabrikasyon o şekilde gelmekle sonradan dönüştürmek arasında fark olur mu o konuda çok fikrim yok abi.
Bu normalda orijinal Ford ürünü. Spor paketli Focus'lara koyuyorlar bu antenden. Ama işte antenin uzunluğuna göre çekim kalitesinin değiştiğine dair yorumlar okumuştum, özellikle bizim gibi radyo istasyonlarını ondalık rakamlar üzerinden yapan ülkelerde. Bakalım biraz daha araştırayım ona göre alırım belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım