Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M5 gördüm, ne kadar da güzel bi M5
20170401_150837-1.jpg

Yapıcaksanız düzgün yapın yav şunu:D

Son düzenleme:
Aziz kancar iyi patlamiş Dogus grubuna.
Ya sabır ya selamet iyiki araba vermiyorlar buna. Bunun gibi adamlara zaten vermemekte çok haklılar.
Aziz Kancar'ın tarzı hoşuma gitmiyordu, üstteki VW videosundan dolayı girdim kanalına. Corolla videosu yüklemiş, dakika kaçtı tam hatırlamıyorum "Corolla herhalde 1 milyon tane satmıştır" gibi bir şey söyledi. Bir kaç yıl önce 40 milyon satış adetini geçen ilk model diye bir haber vardı, otomobil kanalı açmış kişinin bundan haberi yok. Haydi haberi olmayabilir, 1 milyon satmıştır herhalde gibi bir şey söyleme bari.
Bilip bilmeden video çekiyor ne teknik bilgi bilir ne başka bişey. Burak Ertem'i otorite olarak görmüyorum diyerek zaten kendi seviyesini gösterdi. Valla izleyen insanlara hayret ediyorum bide bu adama hayran olanlar var allah akıl fikir versin.

Ya sabır ya selamet iyiki araba vermiyorlar buna. Bunun gibi adamlara zaten vermemekte çok haklılar.

Bilip bilmeden video çekiyor ne teknik bilgi bilir ne başka bişey. Burak Ertem'i otorite olarak görmüyorum diyerek zaten kendi seviyesini gösterdi. Valla izleyen insanlara hayret ediyorum bide bu adama hayran olanlar var allah akıl fikir versin.

- 14 yaş kitlesi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...