Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hapşırıyorum. O esnada kafa daha öne geriye hareketini tamamlamadan anında 'hep beraber' diyorum. Etraftakiler şu şekilde error veriyor; ''Eeöe sen de gör?'' Akabinde benden mantıklı bir açıklama bekleyen meraklı bakışlara cevabım da 'nasılsa çok yaşa diyceksiniz, peşin peşin hep beraber diyorum' oluyor. Böyle ilginçlikler falan.
upload_2017-4-4_10-25-18.png

Arkadaşlar kalktığım saatte günaydın demek isterdim ama forum kapalıydı. Gece 1'de yatıp 4'te kalktım. Artık @alfhonso müdürün erkenden gitmesini geçtim, geceleri dükkanın ışıklarını kapatıp şalteri söndürüp öyle gidiyorlar. :D Birazcık yatayım ben, iyi geceler :)

Arkadaşlar kalktığım saatte günaydın demek isterdim ama forum kapalıydı. Gece 1'de yatıp 4'te kalktım. Artık @alfhonso müdürün erkenden gitmesini geçtim, geceleri dükkanın ışıklarını kapatıp şalteri söndürüp öyle gidiyorlar. :D Birazcık yatayım ben, iyi geceler :)

Abi yaşlandım ya, ayağım fişe takılmış çıkarken:p iyi uykular reis :D

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
BENZİN VE MOTORİNDE FİYAT ARTIŞI BEKLENİYOR

Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için 5 Nisan 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinin pompa satış fiyatında 12 kuruş, motorin pompa satış fiyatında ise 8 kuruş fiyat artışı beklenmektedir.

via: @Renard
Ya yemin ediyorum ben bmyle saçmalık görmedim dolar sakin brent sakin haftalarca dolar düşüş eğilimindeydi parça parça toplamda 20 kuruş indirdiler ama artarken ne hikmetse 12 kuruş zıplıyor

350 liranın altında 245*40*r19 kışlık lastik bulma şansım nedir, yazın ucuza bot alan çakal gibi lastik sektöründe de aynı hinliği yapmak mümkün müdür. Kışı kaliteli yazlık lastikle yavaş sürerek geçirmektense, dandik kışlık lastikle yavaş sürerek geçirmeyi düşünen biri olarak soruyorum. Teşekkürleeer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...