Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olayı rütbeye yormanız manasız. ben buraya vakit ayırabildiğim kadar geliyorum ve imtiyaz elde etmek için buna kasmam. aktifliğim yine aynı olacaktır çünkü ancak bu kadar vakit ayırabiliyorum. cevabınız içinde bana laf soktunuz mu bilmem zira üstüme hiç alınmadım. vermiş olduğunuz gereksiz tepkinize sinirlenmiştim ve size cevap vermiştim. siz de bana verdiniz bence daha fazla uzamasının manası yok lakin absürd bir tartışmaya gidebilir. sizi kim mazdacı yaptı bilmem ama o ben değilim. kendimce yaklaşımınızı eleştirdim ve bana göre sadece siz değil 1 2 kişi daha var böyle davranan. sözüm aynı zamanda da onlara idi. burada sizi bildikleri kadar başkalarını da iyi bilirler. herhangi bir sıkıntı yok. iyi forumlar. @pulusoglu

Haziranda istanbula gelme planim var çok kararsızım yardım edin :))

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İStanbul çok güzel, çok cazip. Eğlence macera her şey orda, yalnıııızz pahalılık orada. Kalabalık orada. Trafik orada. Memleketinde kazanacağın 2bin lira aylık, İstanbulda kazanacağın 4bin liraya eşit olabilir :)

İStanbul çok güzel, çok cazip. Eğlence macera her şey orda, yalnıııızz pahalılık orada. Kalabalık orada. Trafik orada. Memleketinde kazanacağın 2bin lira aylık, İstanbulda kazanacağın 4bin liraya eşit olabilir :)
Burda 2000 lira iyi para ama kurumsal bir is yok 4 yil okuduk gelip simdi memlekette çay toplamak adama koyar öte yandan istanbulda belli bir süre kariyer yapabilirmiyim diye düşünüyorum ilk etabta amacim para değil şu bi türlü anlayamadıgim tecrubeli sifati kazanmak istiyorum :)

Burda 2000 lira iyi para ama kurumsal bir is yok 4 yil okuduk gelip simdi memlekette çay toplamak adama koyar öte yandan istanbulda belli bir süre kariyer yapabilirmiyim diye düşünüyorum ilk etabta amacim para değil şu bi türlü anlayamadıgim tecrubeli sifati kazanmak istiyorum :)

Valla hacım haklısın haklısın ne desen haklısın, da İstanbul doğru şehir mi bundan emin olman lazım, sektörüne göre farklı şehirler de düşünebilirsin

BİM A101 var. Ucuza geçinirsinde beslenmen kalitesiz olur. Birde 2+1 eve 750 kira isterler.

Aynen öyle,Üstelik ulaşım maliyeti de yüksek. Ege bölgesinde Bim ve A101den ucuz olan pazarlar var mesela. Ben Zonguldakta manava markete pazara gittiğimde kafayı yiyordum. ekmek bile daha pahalıydı, istanbul daha da pahalı

Samsun da düşünüyorum bir kac yere basvurdum olma ihtimali var yani istanbulda da is imkani çok banka üzerine

Samsun olabilir Bursa İzmit olabilir İZmir olabilir hatta Ankara bile olabilir metro ankaray ile ulaşım da İstanbul'a göre daha rahat ve düzenli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...