Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şirketin aylık personel ihtiyacı maille bize gönderilir. Eğitimini tamamlamış iş arayan her arkadaşıma bu mailleri gönderiyorum. Bu 4 yıllık bitirmiş kardeşimiz belki bir iş bulur kendine göre. Temennim budur.
Teşekkürler mail adresimi attim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şirketin aylık personel ihtiyacı maille bize gönderilir. Eğitimini tamamlamış iş arayan her arkadaşıma bu mailleri gönderiyorum. Bu 4 yıllık bitirmiş kardeşimiz belki bir iş bulur kendine göre. Temennim budur.
Prim ne kadar peki eleman basina ? Koc veriyor cunku ama boyutunu unuttum

Bi youtube kanalında yabancı veledin teki john deere'la videolar çekiyor, deli gibi de izlenip takip ediliyor. Buçuklu vites falan var makinada, sesi dehşet, kabin resmen lüks, bazen çift römorkla balya çekiyor, bazen tarla sürüyor. Bazen yanına bi veled daha gelip oturuyor. Tarladan yola çıktığında köy yolları bile jilet, sinyal verince etraftaki araçlar duysun diye yüksek ses çıkıyor falan. Acayip bi ortam, çekirdek gibi başladım bırakamadım 2 saat izledim.

Valla 2001 yılında mezun oldum, 7 yıl sgk sız sürüne sürüne günde 12 saaten fazla çalıştım. İşsizlik ve kayıp geçen yılların acısı düşündükce canımı sıkar.. O yuzden elimden geldiğince aynı sıkıntıları başkaları çekmesin, işsiz kalmasın diye bir sürü arkadaşıma elimden geleni yaparım. Elimden gelen şirketin bize eleman ihtiyaçları için gönderdiği bülteni sizlerle paylaşmak.

Valla 2001 yılında mezun oldum, 7 yıl sgk sız sürüne sürüne günde 12 saaten fazla çalıştım. İşsizlik ve kayıp geçen yılların acısı düşündükce canımı sıkar.. O yuzden elimden geldiğince aynı sıkıntıları başkaları çekmesin, işsiz kalmasın diye bir sürü arkadaşıma elimden geleni yaparım. Elimden gelen şirketin bize eleman ihtiyaçları için gönderdiği bülteni sizlerle paylaşmak.
Sormamda sakınca yoksa siz ne is yapıyorsunuz şuan

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...