Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için bu araba hala Fiat değil benim için Mazda. Aradaki tek fark motor. Zaten motoru sayesinde daha başarılı olarak kabul ediliyor.
alt yapı tamamen mazda. içi desen aynı bitek tasarım ve motor farklı. va bu 2 farklılık iki araba arasındaki tercihi belirleyecek farklılık

şahin motoru değil miydi o yav?
1.3 motor 131 murat motoru vardı dışarda hoca bunu takın dedi
motoru aldık tezgaha 2 kişiyiz krank kitlemiş motor leş gibi yanık kokuyor zar zor silindir kapağını açtık içerisi olduğu gibi kurum 3. silindirin 2 kompresyon sekmanı kilitlemiş, komple dağıttık temizledim bir güzel sekmanları söktüm benzine yatırdım pistonları bloku makine ile zımpara yaptık iyice temizledikkeçe değiştik sekmanları dizdim yağ sekmanları çok sıkı olmadı hocada dedi sonradan 1.6 atarsınız bu 1.3 dedi öyle topladık taktık bizde
hele bi yürütelim 1.6 da atarız 2.0 da

Bu zihniyetin temizlenmesi lazım
Capture+_2017-04-07-19-51-37-1.png
Capture+_2017-04-03-17-57-32-1-1.png
Capture+_2017-04-03-17-57-55-1.png

1.3 motor 131 murat motoru vardı dışarda hoca bunu takın dedi
motoru aldık tezgaha 2 kişiyiz krank kitlemiş motor leş gibi yanık kokuyor zar zor silindir kapağını açtık içerisi olduğu gibi kurum 3. silindirin 2 kompresyon sekmanı kilitlemiş, komple dağıttık temizledim bir güzel sekmanları söktüm benzine yatırdım pistonları bloku makine ile zımpara yaptık iyice temizledikkeçe değiştik sekmanları dizdim yağ sekmanları çok sıkı olmadı hocada dedi sonradan 1.6 atarsınız bu 1.3 dedi öyle topladık taktık bizde
hele bi yürütelim 1.6 da atarız 2.0 da

ooo patlat 2.0 sierra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...