Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok ayıp ediyorlar ya :(
cropped.jpg

Dogan Kabak instagram hikayelerinde Utkuyu gordum montaj yaparken. Sanirim serbest calisiyor artik. İşlerini buyuttu. Yada otopark produksiyon olarak montaj icin Sinan kiraliyorda olabilir...
Her turlu her basarilar dilerim.

Dogan Kabak instagram hikayelerinde Utkuyu gordum montaj yaparken. Sanirim serbest calisiyor artik. İşlerini buyuttu. Yada otopark produksiyon olarak montaj icin Sinan kiraliyorda olabilir...
Her turlu her basarilar dilerim.

Zaten daha önce de benzin tvye falan kurguya gitmişti, freelance çalışıyor. Yeni olan bi gelişme değil

Günaydın dostlar. Bugün caddy bakıma girdi. Servisten aradılar emisyon için yazılım atacaklarmış ve egzozda parça değiştireceklermiş ücretsiz. Bakalım ne değişecek merak ediyorum. Bunun için başlık mı açsam acaba :D
Yaptırmasanızda olur hacım. Bence daha önce yazılım yaptırmış bir Caddy sahibi ile konuşun ona göre haraket edin. Emisyon yazılımı konusunda 2.0 sıkıntılıydı ama 1.6'lar hem performans artışı hem yakıt tüketimi düşüşü oluyordu galiba tam bilemiyorum.

Son düzenleme:
Yaptırmasanızda olur hacım. Bence daha önce yazılım yaptırmış bir Caddy sahibi ile konuşun ona göre haraket edin. Emisyon yazılımı konusunda 2.0 sıkıntılıydı ama 1.6'lar hem performans artışı hem yakıt tüketimi düşüşü oluyordu galiba tam bilemiyorum.
Babam beleşi duyunca yaptırın gitsin demiş :D :D ya zaten yaldır yaldır gitmiyodu düşse de artsa da fark edilir bi değişim olacağını sanmıyorum performansta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...