Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahaha aman diyeyim arkadaşlar babanız yalan söylemeyin.
Allah affetsin çok güldüm ya ama iyi yapmış ben olsam sopayı kafasında kırardım :D
http://www.hurriyet.com.tr/baba-cil...dondu-sopayla-kovaladi-40423975&utm_term=post

Ekli dosyayı görüntüle 6016

Ulaşalım da foruma gelip konu açsın :p Belki ünlü olur burda moda çünkü :p
O babanın yerinde ben olsam daha azını yapmazdım. Kaza yaptığı için değil, yalan söyleyip zibidilik yaptığı için.

Hahaha aman diyeyim arkadaşlar babanız yalan söylemeyin.
Allah affetsin çok güldüm ya ama iyi yapmış ben olsam sopayı kafasında kırardım :D
http://www.hurriyet.com.tr/baba-cil...dondu-sopayla-kovaladi-40423975&utm_term=post

Ekli dosyayı görüntüle 6016

Ulaşalım da foruma gelip konu açsın :p Belki ünlü olur burda moda çünkü :p
Tamam işin içinde yalan varmış sinirlenmiş baba ogluna ama Allah korusun oglu bir yayaya çarpsaydı yine arabam gitti diyecekti üzülecekmiydi acaba babası

Son düzenleme:
Bunun açıklaması ne?:D:D
-Oğlum kaza nasıl oldu?
-Uçağa çarptım.
Capture+_2017-04-11-07-10-38-1.png

Edit: galiba uçak arabaya çarpmış,

Son düzenleme:
Tamam işin içinde yalan varmış sinirlenmiş baba ogluna ama Allah korusun oglu bir yayaya çarpsaydı yine arabam gitti diyecekti üzülecekmiydi acaba
Babanın o hale gelmesi için evladın mazisinin çok da parlak olmaması gerek diye düşünüyorum. O sopaya belki yine sarılırdı ama tabii ki araba diye üzülmezdi o zaman. Hatta muhtemelen polis yakalamamışsa kendi ihbar ederdi, kendisi teslim ederdi.

yohartık coşmuş buralar sadfasf yav durun :D Kızı daha önceden ben de tanıyorum da ne bileyim, ben daha önce tanıştığımda sevgilisi de vardı yanında çokta şeyyapmamıştım, annemin çok eski arkadaşının kızı. cumartesi evlerine gidecekmiş annem diyo sevgilisinden ayrılmış kız ayarlıyım sana gel beraber gidelim diyo. Ben de şaka yapıyo sanıyorum ciddiymiş :D

yohartık coşmuş buralar sadfasf yav durun :D Kızı daha önceden ben de tanıyorum da ne bileyim, ben daha önce tanıştığımda sevgilisi de vardı yanında çokta şeyyapmamıştım, annemin çok eski arkadaşının kızı. cumartesi evlerine gidecekmiş annem diyo sevgilisinden ayrılmış kız ayarlıyım sana gel beraber gidelim diyo. Ben de şaka yapıyo sanıyorum ciddiymiş :D
Bak görüyor musun bir müdür oldun, 1 ay olmadan kısmet çıktı. Ye kürküm ye müdürüm. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...