Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Günaydın beyler. 1. Sınavlar bitti azıcık (çok azıcık)rahatladım ama rahatlamak yok derslere çalışmaya devam.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,080
7
51,480
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Günaydın beyler. 1. Sınavlar bitti azıcık (çok azıcık)rahatladım ama rahatlamak yok derslere çalışmaya devam.
Kardeş senin şu imzandaki mevzuyu izledikçe izleyesim geliyor. Canlı izlediğimde "aha paniğe geldi patladı salak" dememin üstünden 5 sn geçtiğinde adamı 1. görüşümü dün gibi hatırlıyorum :D Aman Tanrım dedim :D

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Kardeş senin şu imzandaki mevzuyu izledikçe izleyesim geliyor. Canlı izlediğimde "aha paniğe geldi patladı salak" dememin üstünden 5 sn geçtiğinde adamı 1. görüşümü dün gibi hatırlıyorum :D Aman Tanrım dedim :D
:D bundan önce polat vardı mematiye para veriyodu :D:D ne zaman yeni güzel bişey bulunca koyarım.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
aynen 1.sınavlar bitti herşey bitti değil :D daha 2.sınavlar var :D adım adım yaklaşıyoruz valla :D
1. Ler bitti şimdi vize öncesi projelerin teslimi var sonra aöf sınavları var sonra 2. Vize var sonra dönem proje teslimi var ardından final var sonra arge proje tez teslimi var. Allahını seven üstüme torpah atsın :(

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Abi asıl o sırada geçilen adamların yüz ifadelerini merek ediyorum ben:D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
1. Ler bitti şimdi vize öncesi projelerin teslimi var sonra aöf sınavları var sonra 2. Vize var sonra dönem proje teslimi var ardından final var sonra arge proje tez teslimi var. Allahını seven üstüme torpah atsın :(
bizimde 1.sınavlar bitti 2.sınavlar var sonra onlar bitince stajda ne öğrendik diye birde yıl sonu değerlendirme sınavı var o sınavı geçemezsem sınıfta kalıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım