Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,145
7
51,583
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Fordlarda logonun arkasındaki anahtar deliği ne işe yarıyor bilen varmı?
Ön ızgaradakini diyorsan kaputu açmaya yarıyor. Nasıl bir mantıksa, güvenlik nedeniyle bir dönem kaput içeriden açılmıyordu, anahtarla dışarda logonun altında "gizlenen" kilitten açılıyordu.

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Şu şirket arabalarına ve kiralık arabalara bir düzenleme gerekiyor. Az önce samsung'un (servis herhalde) vw transporterı bir a3'e yanaşırken vurdu, umursamadı bile şerefsiz, her gün görüyorum bunun gibi şeyler. El malıyla başkasının araçlarına zarar veriyor bu tip araç kullananlar.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Yanımdaki son parayı buna verdim:D:D
20170412_132404-1.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Şu şirket arabalarına ve kiralık arabalara bir düzenleme gerekiyor. Az önce samsung'un (servis herhalde) vw transporterı bir a3'e yanaşırken vurdu, umursamadı bile şerefsiz, her gün görüyorum bunun gibi şeyler. El malıyla başkasının araçlarına zarar veriyor bu tip araç kullananlar.

ilaç mümessillerinin şoförlüklerine ayar oluyorum ben de aynı şekilde, altlarında klasik sümbül tam gaz trafikteler

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Beyler Bayanlar, Twitter sizde ne durumda ? bende tır gibi bi bilgisi olan var mı ?

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
"For my world to live yours must die"
1.29u çevirebilir misiniz? Bildigimiz her şeyin yok oluşu başlıyor gibi birşey dedi

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,145
7
51,583
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben abi patlamadı valla 7nci senemdeyim ilk defa bu sene sıkıntı yaşıyorum onlar da sıkıntı sayılmaz :p
Amatör ruhla telefon yaptılar, iyi olmuş dedim telefonunu aldım. Sonra hemen kendilerine gelip cihazı update ile mahvettiler. GPS sapıttı, bluetooth sapıttı, en son müzikçalarının ses kalitesinin de yerlere indiğini fark edince tepem iyice attı. Şu anda Lollipop'a downgrade dosyası buldum indiriyorum :D var mı ötesi?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Amatör ruhla telefon yaptılar, iyi olmuş dedim telefonunu aldım. Sonra hemen kendilerine gelip cihazı update ile mahvettiler. GPS sapıttı, bluetooth sapıttı, en son müzikçalarının ses kalitesinin de yerlere indiğini fark edince tepem iyice attı. Şu anda Lollipop'a downgrade dosyası buldum indiriyorum :D var mı ötesi?

he telefonu diyosun ben bilgisayarda kaldım :D Valla abi güncellemede bi sen sıkıntı yaşadın galiba yav :D bu arada müzik çalar olarak poweramp indirdim, bi de üstüne premium patlattım 2 3 lira bişeydi ses kalitesi falan daha çok hoşuma gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım