Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
bu devirde gidip de appledan başka telefon alınmaz maalesef. Koyu bir androidci olarak söylüyorum apple harici telefonlar çok çabuk değer kaybediyor ve satamıyorsun :D Satsan bile sakız parası neredeyse :( Ülkede bu denli fiyatlar yükselince kimse bir telefona 2.700 civarı verip 1 ay sonra 1.600tlye satmak istemez :( samsung & sony gibi firmaların yedek parçaları da apple gibi yüksek fiyattan satılınca insan ister istemez apple'a yönelmek zorunda kalıyor :D pazartesi iphone 7 alacağım mecbur :)
Aman dikkat! Hemen kirilmaz cam uygulamasi yap derim. Ben de kesinlikle iphone tavsiye ederim ama, Esim 2 ayda 2 tane iphone 7 cami kirdi. Sirketinin verdigi 4s artik cok kotu durumdaydi, Amerikadan 7 aldik, onun camini kirdiktan 1 hafta sonra sirketi de iphone 7 verdi. Yetmedi onun camini da kirdi (dusurdu), neyseki sirketin verdiginin camini degistirdik ama amerikadan aldigimizi apple turkiye "bakilamayan cihaz" olarak nitelendirdi. Catlak matlak simdilik ben kullaniyorum, bi ara amerikaya gidersem degistircem camini.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,406
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
bu devirde gidip de appledan başka telefon alınmaz maalesef. Koyu bir androidci olarak söylüyorum apple harici telefonlar çok çabuk değer kaybediyor ve satamıyorsun :D Satsan bile sakız parası neredeyse :( Ülkede bu denli fiyatlar yükselince kimse bir telefona 2.700 civarı verip 1 ay sonra 1.600tlye satmak istemez :( samsung & sony gibi firmaların yedek parçaları da apple gibi yüksek fiyattan satılınca insan ister istemez apple'a yönelmek zorunda kalıyor :D pazartesi iphone 7 alacağım mecbur :)
1 ay sonra satmak için telefon alacak olan yallah Apple Mağazası'na :D

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Öyle bir ortam var ki şu an Antalyada. Hani hiç yaptınız mı bilmiyorum fırına malzeme vermeden önce ısıtırsınız bir süre sonra malzemeyi verirken kapağı açınca höööööhh diye alev püskürür suratınıza aynen öyle şu an.
Terlememle kurumam aynı anda olduğu için her yerim tuz içinde. Sürekli su içiyorum yetmiyor sabahtan beri 15 bardak su içmişimdir içmesem kurutulmuş bibere döneceğim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,406
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Öyle bir ortam var ki şu an Antalyada. Hani hiç yaptınız mı bilmiyorum fırına malzeme vermeden önce ısıtırsınız bir süre sonra malzemeyi verirken kapağı açınca höööööhh diye alev püskürür suratınıza aynen öyle şu an.
Terlememle kurumam aynı anda olduğu için her yerim tuz içinde. Sürekli su içiyorum yetmiyor sabahtan beri 15 bardak su içmişimdir içmesem kurutulmuş bibere döneceğim
Zamanında Kıbrıs'ta yaptım :D Valla kolay gelsin. Dün İzmir'de hava kararmak üzereyken 1,5lt su aldım. 1dk.da 3 dikişte bitirdim. Gündüzü hiç saymayayım. :)

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Kaç kaç kaç terket hemen

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Screenshot_2017-06-30-16-18-57.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım