Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,638
18,450
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
1.6 Tdi manuel+big turbo+rsa yazılım 320d f30 a 2 boy sallıyor asddsadssd yaklaşık 195 bg olmuş yazılım ve big turbo sonrası.Turbo Golf Gtd turbos maşallah deli gidiyor ve az yakıyor :)

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Bu doğruysa hayatım karardı artık :( Zaten pek aydınlık sayılmazdı
0c8d7c29f5ac9c51d3043011a62dd7b8.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
olm bunu ben de görüyom. Valla tırsmaya başladım.:D

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Çıldırtır bu piyasa beni zamanında 0'ı 58 bin olan nerdeyse 10 senelik arabaya adamlar 70 istyor yaaaa. Çok merak ediyorum ne yanıt verecek. Araç opel astra h cabrio.bu piyasada bu fiyatlara alan varmı merak ediyorum? Bahanede şahin doğan 20 bin tl...
kX1YL9.jpg

Son düzenleme:

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Herkese serin bir İstanbul gecesinden selamlar. Durumum gün geçtikçe iyiye gidiyor. Fizik tedavi ve ameliyatlar beni epey yoruyor fakat buna da şükürler olsun. Allah'ın izniyle daha iyi günlerden size selamlar ileteceğim. :) Koltuk değnekleri ile yürümeye başladım yavaş yavaş, lakin çok çabuk yoruluyorum ve kendimi zorlayınca belim epey bi ağrıyor. Doktorlara göre bu acıyı hissetmem iyi bir şey. Bu hızla gidersem, 3 - 6 ay içinde eskisi fiziksel potansiyelime kavuşabileceğim hatta spor kariyerime bile devam edebileceğim. Gerçi milli takım lisansını geri almak epey zor olacak ama olsun. :D

:( Adama o kazayı yaptıran peze... yakalanmış mı . Hayla sokaklarda makasını atıyor mu o it oğ...... ?
Yaşıyor. Hukuk sistemimiz o kadar mükemmel ki (!); hala makas atıyor. Bil fiil gördüm sahil yolunda Transporter' a nasıl makas attığını. İnan bana bu ülkeye ne bir şey katasım, ne de bu ülkeden en ufak bir beklentim bile kalmadı. O %50'lik kesim akıllanmadıkça ben ne yapsam, biz ne yapsak boş. Gerçi ülke öyle bir halde ki; sanki virüs bulaşmış bilgisayar gibi ama normal bi virüs değil he. Belki bilirsiniz şu BIOS'a kadar işleyen, formatla bile gitmeyen virüslerden. Komple anakartın değişmesi gerek anlayacağınız. Bunu da ne ile sağlayabiliriz? Tabii ki düzgün bir eğitim sistemi ile. Bundan nasiplenmiş, yepyeni, tertemiz ve ufku açık bir nesil ile. ;)

İnşallah...:rolleyes:

Velhasıl kelam dostlar; güzel günler ileride gibi. Ya nasip demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Ha bir de; asla pes etmeyin! Özellikle genç kardeşlerim iyi okuyun; hayat bu düşe kalka. En büyüğünden, en küçüğüne kadar hiç bir derdi kafanıza takıp negatif düşünmeyin. Pozitif olun, optimist olun. Çıkar yol arayın, destek alın, okuyun, sorun, öğrenin. Elbet vardır her gecenin bir sabahı. :)

Unutmadan; herkese sonsuz teşekkürler. Beni soran, merak edip mesaj atan, manevi desteğiyle yanımda olan herkese teşekkürler. İyi ki varsınız.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Herkese serin bir İstanbul gecesinden selamlar. Durumum gün geçtikçe iyiye gidiyor. Fizik tedavi ve ameliyatlar beni epey yoruyor fakat buna da şükürler olsun. Allah'ın izniyle daha iyi günlerden size selamlar ileteceğim. :) Koltuk değnekleri ile yürümeye başladım yavaş yavaş, lakin çok çabuk yoruluyorum ve kendimi zorlayınca belim epey bi ağrıyor. Doktorlara göre bu acıyı hissetmem iyi bir şey. Bu hızla gidersem, 3 - 6 ay içinde eskisi fiziksel potansiyelime kavuşabileceğim hatta spor kariyerime bile devam edebileceğim. Gerçi milli takım lisansını geri almak epey zor olacak ama olsun. :D

Yaşıyor. Hukuk sistemimiz o kadar mükemmel ki (!); hala makas atıyor. Bil fiil gördüm sahil yolunda Transporter' a nasıl makas attığını. İnan bana bu ülkeye ne bir şey katasım, ne de bu ülkeden en ufak bir beklentim bile kalmadı. O %50'lik kesim akıllanmadıkça ben ne yapsam, biz ne yapsak boş. Gerçi ülke öyle bir halde ki; sanki virüs bulaşmış bilgisayar gibi ama normal bi virüs değil he. Belki bilirsiniz şu BIOS'a kadar işleyen, formatla bile gitmeyen virüslerden. Komple anakartın değişmesi gerek anlayacağınız. Bunu da ne ile sağlayabiliriz? Tabii ki düzgün bir eğitim sistemi ile. Bundan nasiplenmiş, yepyeni, tertemiz ve ufku açık bir nesil ile. ;)

İnşallah...:rolleyes:

Velhasıl kelam dostlar; güzel günler ileride gibi. Ya nasip demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Ha bir de; asla pes etmeyin! Özellikle genç kardeşlerim iyi okuyun; hayat bu düşe kalka. En büyüğünden, en küçüğüne kadar hiç bir derdi kafanıza takıp negatif düşünmeyin. Pozitif olun, optimist olun. Çıkar yol arayın, destek alın, okuyun, sorun, öğrenin. Elbet vardır her gecenin bir sabahı. :)

Unutmadan; herkese sonsuz teşekkürler. Beni soran, merak edip mesaj atan, manevi desteğiyle yanımda olan herkese teşekkürler. İyi ki varsınız.
Gelişme olması beni cidden çok mutlu etti abi, inşallah çok daha iyi haberlerin gelir zamanla :)
Sana bunu yapan ....(siz doldurun burayı) hala akıllanmadıysa Allah onu bildiği gibi yapsın, inşallah kimseye zarar vermeden kendini imha eder.
Her ne kadar ülkemiz kötü durumda da olsa kurtaracak olan bizleriz, mücadeleyi bırakmadan, güzel şeyler için çabalamalıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım