Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gençler CNC kesim yapan var mı aranızda? Veya tanıdığı olan ?
Forumda @Gulay vardı. Emin olmamakla birlikte onlarda cnc olması lazımdı. Şu aralar foruma pek uğramıyor ama özel mesaj atıp şansını deneyebilirsin hocam.
crome u sıfırlayınca tüm hesaplar kapanmış anca şimdi farketmem de güzel oldu :D
bende cnc var strafor işliyorum.
benim dışımda strafor, ahşap veya taş işleme ya da lazer kesim için yönlendirebileceğim kişiler var isterseniz.

Son düzenleme:
Salı günü memleketim olan Bolu'ya yolculuk yapacağım .. clio aracıma ilk alındığından beri shell yakıt kullandım .. shell smart karttada para birikti bunun kullanımı nasıl oluyor direk o biriken parayı yakıt olarak alıyormusun atiyorum 100 tl ise o kadar yakıt mi alıyoruz yeşillendirecek olan var mi

Şu ikisi bilinçaltıma işlemiştir resmen. Arada kafamın içinde çalar kendi kendine
Bu sene nostalji olsun diye ben ps2 mi ev arkadaşım da ps1 ini getiriyor bol bol duyucaz bu sesleri :D
Edit :
7yVAy5.jpg

Son düzenleme:
bende bunun coca cola'dan çıkan a1018 vardı aşağıdaki gibi oda benim ilk telefonumdu efsanelerden..:)
Ekli dosyayı görüntüle 9266
Universite yillarimda cok telefon degistirdim, aslinda farkindaydim ama simdi bi bakinca hakkaten abartmisim.
Ilk telefonum lise sonda Sagem olmak uzere buradaki butun telefonlari kullandim (hatta bunlar sadece bulabildiklerim) taki Iphone 3GS e kadar, sonra duruldum :D
Nasil bir hastalikmis bilmiyorum, her ay telefon degistiriyordum neredeyse ve neredeyse hepsini 2. el aliyordum. Neyseki Apple bana derman olmus gibi gorunuyor :D
Saniyorum bir cogunuz asagidaki modellerin bazilarini ilk defa goruyorsunuzdur :D
Capture.JPG

Ekli dosyalar

• sagem.jpg
    sagem.jpg
    3.5 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...