Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence psikopat olabilirsin, bu yaşında bu kadar merak iyi değil
Bulmam fazla zor olmadı , ayrıca ne yapti hali hatrı yerinde mi ? sağ mı diye merak ettim internet sapigi vesaire degilim :D

Mesela bizim İlhan abi vardi onuda merak ediyorum araba bakiyordu aylar önce aldı mı hali hatrı yerinde mi :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şaka maka ilk kez korkuttu bugun benim corsa beni ya , istemsiz olarak ilk kez arka bıraktı o_O:confused:
Canın sağolsun, geçmiş olsun. Bu sabah Süleyman da erken saatte Beşiktaş'tan köprüye bağlanırken 110'la 4 tekerden komple çizgiyi bıraktı, toplamda 1 şerit yana açmıştır kendini. İstanbul şehir içi setup'ı olarak lastik havalarını biraz indirmiştim, bir de erken saat bir ihtimal asfalt nemli olabilirdi. Bilemedim.

Screenshot_20170919-004435.jpg

Arkadaşlar, okulların açılması mevzusundan mıdır nedir, cumartesi gidip pazartesi döndüğüm İstanbul seyahatimde trafikte beni manyak ettiler manyak. Ortalama 5,5 - 6 arası yakan arabamla ortalama 10lt civarı yaktım. Öyle öyle trafiklere girdim, öyle sürdüm.
Son motor yağı değişimimden sonra uzun yolda termostat bozuldu zannetmiştik. 80°C'yi görmeyip hararet ibresini kontak kapalı gibi yapan arabada yine 95°C leri gördüm.

İstanbul trafiğinde işler her geçen gün bir öncekine göre daha zor oluyor. İkamet eden herkese sabırlar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...