Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya sen benim hothatch arabama niçin saygı göstermiyorsun ya?
1490165_o5ecb.jpg

Eren mi sahip olduğu leon'dan dolayı ibiza'nın etkisinde kalmış, yoksa Sinan mı başka türlü anlattı bilemedim. Eren ne kadar gömdüyse Sinan da o kadar yüceltti. Hele Sinan ort tüketimi 7,5 olarak söyleyince Eren'e ' kardeş sen ne kullandın, nasıl kullandın ' dedim içimden. Açıkçası marka Seat olunca Eren'in dengesi kayıyor gibi duruyor. Keza Leon vs Mazda 3 testinde de mazda'yı yerin dibine sokmuştu neredeyse.

Abi konu kilit bence b sınıfının en iyisi. Eski fiesta nın eksiği donanım+konfor+yalıtımdı ve konfor+donanıma el atılmış gibi duruyor bunun üstüne sürüş keyfi de aynı kalmış daha ne olsun.

Abi konu kilit bence b sınıfının en iyisi. Eski fiesta nın eksiği donanım+konfor+yalıtımdı ve konfor+donanıma el atılmış gibi duruyor bunun üstüne sürüş keyfi de aynı kalmış daha ne olsun.
Eren'in testinden sonra aklımda ' acabalar ' kalmıştı. Yurt dışı testlerinden ve değerlendirme yazılarından da baktığım kadarıyla otomobil iyi gözüküyordu. Eren aracı gömünce kafam karışmadı değil ama Sinan'a daha çok güvendiğim için onun yorumlarını referans alıyorum. Keza Eren'in Seat fanboyluğu yaptığı tescilli bir şey bana göre. Hele ki Sinan'ın 7,5 litre tüketim demesinden sonra Eren'in sunduğu tüketim değerinin gerçek olmadığını söyleyemem ama gerçekçi ort tüketimi yansıtmak anlamında taraflı görüş bildirdiğini düşünüyorum. Hacim olarak diğer markaları tercih edenler olacaktır ama boyumun uzun olmamasını otomobiller konusunda hep avantaj olarak görüyorum. Boya göre otomobil seçme kriterim ortadan kalkıyor. O sebeple fiesta benim için güzel bir otomobil olmuş tabii fiyatı pahalı.

Canın sağolsun, geçmiş olsun. Bu sabah Süleyman da erken saatte Beşiktaş'tan köprüye bağlanırken 110'la 4 tekerden komple çizgiyi bıraktı, toplamda 1 şerit yana açmıştır kendini. İstanbul şehir içi setup'ı olarak lastik havalarını biraz indirmiştim, bir de erken saat bir ihtimal asfalt nemli olabilirdi. Bilemedim.
abi asfalt kalitesi berbat istanbulda malesef

Arkadaşlar, okulların açılması mevzusundan mıdır nedir, cumartesi gidip pazartesi döndüğüm İstanbul seyahatimde trafikte beni manyak ettiler manyak. Ortalama 5,5 - 6 arası yakan arabamla ortalama 10lt civarı yaktım. Öyle öyle trafiklere girdim, öyle sürdüm.
Son motor yağı değişimimden sonra uzun yolda termostat bozuldu zannetmiştik. 80°C'yi görmeyip hararet ibresini kontak kapalı gibi yapan arabada yine 95°C leri gördüm.

İstanbul trafiğinde işler her geçen gün bir öncekine göre daha zor oluyor. İkamet eden herkese sabırlar diliyorum.
Ben kırıkkaledeki evimden çıkıp ankara- kızılaya 1buçuk saatte gidiyordum otobüsle, şimdi kilyos kampüsten güney kampüse 1buçuk saatte gidiyorum. İstanbul garip yer :D otobüste akraba olmak terimini iliklerime kadar hissediyorum :D

Eren'in testinden sonra aklımda ' acabalar ' kalmıştı. Yurt dışı testlerinden ve değerlendirme yazılarından da baktığım kadarıyla otomobil iyi gözüküyordu. Eren aracı gömünce kafam karışmadı değil ama Sinan'a daha çok güvendiğim için onun yorumlarını referans alıyorum. Keza Eren'in Seat fanboyluğu yaptığı tescilli bir şey bana göre. Hele ki Sinan'ın 7,5 litre tüketim demesinden sonra Eren'in sunduğu tüketim değerinin gerçek olmadığını söyleyemem ama gerçekçi ort tüketimi yansıtmak anlamında taraflı görüş bildirdiğini düşünüyorum. Hacim olarak diğer markaları tercih edenler olacaktır ama boyumun uzun olmamasını otomobiller konusunda hep avantaj olarak görüyorum. Boya göre otomobil seçme kriterim ortadan kalkıyor. O sebeple fiesta benim için güzel bir otomobil olmuş tabii fiyatı pahalı.
Hakikaten eren ile sinanin testleri arasinda daglar kadar fark var seat parami veriyor erene napiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...