Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3pN174.jpg

1.5 Tdci 85 bg manuel olarak var dizel olmadan fiesta olur mu hiç :D

Cam filmi konusunda da ısrarla aynı şeyi söylemiştim hocam. Bu polisler bağlı olduğu yönetmeliğe göre hareket ediyor, o yönetmelikte de ucu açık esaslar mevcut. Bu sebeple kafasına göre davranan polis çok var. Şehir içinde 50 kmh hıza kadar direksiyonu çevirdiğiniz yöne doğru yanan sis farı özelliği var bilirsiniz. Statik dönüş lambası mı öyle bir adı var. Polis bana bundan dolayı ceza yazmaya kalktı sis farınız açık diye. Adama uygulamalı olarak gösterdim ve bu araç fabrika çıkışlı bu halde. Derdiniz varsa gidin citroen'e dava açın ben yazacağınız cezayı da makbuzu da kabul etmiyorum ve almam sizde kalsın dedim. Amiri geldi de öyle ceza yazmaktan vazgeçtiler. Burası Türkiye..

valla ben bu haftaiçi arabaya full film çektircem, sıkıntı çıkartan olursa bilemiyorum neler olur :))

valla ben bu haftaiçi arabaya full film çektircem, sıkıntı çıkartan olursa bilemiyorum neler olur :))
Yan ve arka camlara çektir film de abi ön cam yan camlardan açık olsun hem gece sürüşü engelleyebilir hem de ön cama film yasak biz 1.5 senedir ön yan camlar 1 arka ve arka yan camlar 2 numara film ile geziyoruz bir problem çıkarmadılar çevirmede.Orjinal arka camlar karartmalı gibi oldu.
Edit:Sonaxta yaptırdık ışığı filan kırıyor kullandıkları ürün güzel tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bu film mevzusunun kontrol edilip kullanılmaya uygundur diye bir resmi yazısı, zımbırtısı mı ne oluyormuş. Arabada taşıyorlar hatta bu evrakı. Onu bir araştır da öyle yap hocam. Sonra sinir harbi yaşama.

ön Cama baksa başka bişi görür zaten neyse :D

Yan ve arka camlara çektir film de abi ön cam yan camlardan açık olsun hem gece sürüşü engelleyebilir hem de ön cama film yasak biz 1.5 senedir ön yan camlar 1 arka ve arka yan camlar 2 numara film ile geziyoruz bir problem çıkarmadılar çevirmede.Orjinal arka camlar karartmalı gibi oldu.
Edit:Sonaxta yaptırdık ışığı filan kırıyor kullandıkları ürün güzel tavsiye ederim.

yanlar ve arka 3 numara olacak öne 1 numara olacak diye konuştuk bugün bakalım bakalım haber bekliyorm benim bu ara hiç vaktim yok, kaportacımın camcısı var onunla konusup dönecek bana fiyat falan almadım henüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...