Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takılıyorum, zaten aynı durum benim için de geçerli. İnşaallah daha güzelleri nasip olur :)
Amin abi hepimize insallah. Ama ben her zaman fiyat performans adami oldugumdan yuksek para bayilasim gelmiyor araclara. Hep diyorum gecen ekimde mazda ya 90 milyar cekmislerdi yil sonu indirim gelir diye bekledim otv bindi arac alimini rafa kaldirdim komple

Amin abi hepimize insallah. Ama ben her zaman fiyat performans adami oldugumdan yuksek para bayilasim gelmiyor araclara. Hep diyorum gecen ekimde mazda ya 90 milyar cekmislerdi yil sonu indirim gelir diye bekledim otv bindi arac alimini rafa kaldirdim komple
Ben focus'u 75'e alırken 1.6 tdci maneul titanium mondeo 95 bin lira civarındaydı. Üstüne ekleyemedim ama içim çok gitti. Şimdi 150 bin liraya kadar çıktı geçmiş olsun. Bu saatten sonra eldekine iyi bakmaktan başka çare yok.

Ben focus'u 75'e alırken 1.6 tdci maneul titanium mondeo 95 bin lira civarındaydı. Üstüne ekleyemedim ama içim çok gitti. Şimdi 150 bin liraya kadar çıktı geçmiş olsun. Bu saatten sonra eldekine iyi bakmaktan başka çare yok.
Aynen oyle abi benim icin bi arabaya ozellikle istanbul ici 200 milyarlar baglamak akil kari degil.fistik gibi yeni 2 arti 1 ler 600 burada

Aynen oyle abi benim icin bi arabaya ozellikle istanbul ici 200 milyarlar baglamak akil kari degil.fistik gibi yeni 2 arti 1 ler 600 burada
İstanbul gibi şehirlerde pahalı arabaya ben de binmem kesinlikle. Ne kadar özensen de canına okuyorlar aracın ve için gidiyor. Bakalım ileride ben de kendimi idare edecek kıvamda b segment bir araba alırım ama önceliğim ev işine girmek. Hayırlısı.

bu da önceki mesaj. ziyaretçi olarak gözüktüğüm için buraya yansımamış

abi pistte benim araba 20.1 lt yakmıştı. Bu da çok rahat çıkar 20nin üstüne bence
20lt'yi çok abartmamak lazım. Bizim 1.4 atmosferik Fiesta'nın bile ortalamada 22-23'ü gördüğü oldu. Downsizing görmüş turbo motorlar 30'u çok rahat geçebilir. :)

Bu vesileyle şu bizim arabayı da elden ele bir zahmet... :D
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...den-kazasiz-fiesta-titanium-x-476921021/detay

21752351_1530509500320914_1393359392319624138_n.jpg

vay arkadas :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...