Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada peder motor icin ehliyet kursuna yazildi ama handikaplar var. Ehliyetin iki cesidi var. Biri 600 cc hacime kadar gecerli bir ustu hacimdeki motorlar icin farkli bir ehliyet isteniyor. En bastan ben hepsini kapsayan yani a sinifi motor ehliyeti alayim dersenizde bu araclarda polo kullanmadan ferrariye atlamak gibi oluyor ki motor daha zor bana gore bu her babayigidin harci degil.bu yuzden babami 600 cc ye kadar olan kursa yazdirdik. Tabi bununlada bitmiyor. Otomatik ve manuel olarakda ayriliyor ehliyet ama manuel alirsaniz ikisinide kullanma hakki elde ediyorsunuz. Sistem cok degismis gercekten. Totalde hayirli olsunuyla 1300 tuttu ehliyet. Simdi motor arayisindayiz ve daha ekipman tamamlamaya calisiyoruz. Ufak tefek seyler aldikda kask sirtlik gibi ana faktorleri almadik. Uygun fiyatli satan yerleri bilenler varsa bi yaziversin lutfen

Bu arada peder motor icin ehliyet kursuna yazildi ama handikaplar var. Ehliyetin iki cesidi var. Biri 600 cc hacime kadar gecerli bir ustu hacimdeki motorlar icin farkli bir ehliyet isteniyor. En bastan ben hepsini kapsayan yani a sinifi motor ehliyeti alayim dersenizde bu araclarda polo kullanmadan ferrariye atlamak gibi oluyor ki motor daha zor bana gore bu her babayigidin harci degil.bu yuzden babami 600 cc ye kadar olan kursa yazdirdik. Tabi bununlada bitmiyor. Otomatik ve manuel olarakda ayriliyor ehliyet ama manuel alirsaniz ikisinide kullanma hakki elde ediyorsunuz. Sistem cok degismis gercekten. Totalde hayirli olsunuyla 1300 tuttu ehliyet. Simdi motor arayisindayiz ve daha ekipman tamamlamaya calisiyoruz. Ufak tefek seyler aldikda kask sirtlik gibi ana faktorleri almadik. Uygun fiyatli satan yerleri bilenler varsa bi yaziversin lutfen

sen zengin adamsın, takılma böyle ufak tefek detaylara. rolls royce binmesini biliosun

@yaso OTOPARKLANDI
IMG-20170919-WA0024.jpg

Allah nazarlardan saklasın araba o kadar temiz bakımlı ki kızlar makyaj aynası olarak kullanıyor

Vallahi anlamadim kyk falanmi aldin zamaninda naptin ? Bizim ailecek kredi notumuz yerlerde.ev kredisi cekmek istedik kan almaya calistilar

la olm kredi kartını uzun süre ödemediğinde vs takibe düşüyorsun, sana ne kredi ne kredi kartı hiç bişi vermiyolar :D kan almaya çalıştılar diyon benden 2 kere aldılar :p

hocam 1.4 lerde yok diye biliyorum. opsiyonlu olabiliyor. test aracında adaptif süspansiyonundan bahsedilmiyor.
a3 sedana bakarsanız 2.0 tdi
sedanda sportback de perişan olmuş o testlerde.
zaten hem sürüş dinamiği iyi olacak hemde konforlu bir araç olacak; zor iş. o yüzden ford deyip duruyoruz.
dışarı çıksan ford deyince insanlar ıyy oluyor. premium araçlar hariç herkes aklında vag group oluyor. bizde türkiyeye 1 tl yatırım yapmamış vw araçlarını alacaz diye uğraşıyoruz
türkiye şartları düşününcede işte deli gibi leon satılıyor. ama bende büyüyen boyutlarıyla ibiza tercih ederdim.

Bu videodan bahsediyorsunuz sanırım mono comfort ve mono sport diye belirtiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...