Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayda yılda bir otomobille ilgili güzel bir tartışma ve bilgi paylaşımı oldu niye böyle dedin :( fiesta ve 208 başlıkları da son zamanların iyilerinden haklarını yemeyelim.

yav benim sıkıldığım başlık dsg başlıkları, bi türlü sonuca ulaşamıyor. Fenerbahçe Galatasaray tartışmaları bile bjk'nin 2 sene üstüste şampiyon oluşuyla son bulup FB & GS birbirine tekrar rakip olana dek dostluk antlaşmasıyla son bulmuşken vagseverlerle sevmeyenler arasında uçsuz bucaksız tartışılmasından sıkıldım. Vallahi sıkıldım ya. Yaşam enerjimden sömürüyor ciddi anlamda

533a8cba6c05091cb486dc9b.jpg

Sizin yazılarınızı okudumda.
Ben araba felanda istemiyorum. Kızımın kendine ait bir odası oldugu 2+1 ev...
Banka bana 1770 kredi notu veriyor ama, benim böyle 300 bin tl kredi çeksem nasıl ödeyecem.. 10 yıl değil 20 yıl vade alsam ödeyemem. İlla eşimde çalişcak. İkimiz sabah akşam makarna yiyip su dan başka bişey içmemeiz lazımki kizimiz okula baslamadan ödensin kredi...

Kizima "paramız yok alamayiz" demek en büyük korkum.. Ve akli başina geldiğinde bununla yüzleşmek istemiyorum..
Valla bunun en guzel yolu kacabiliyorsaniz istanbul disinda yasamak. Yoksa giderek artan ev fiyatlarinda eli yuzu duzgun yer almak gercekten imkansiza yakinlasiyor.
Diger yonden alamamak ayip degil.bunu anlamasi icin en buyuk erdemi siz ailesinden almasi gerek ki elindekinin kiymetini bilsin.
Cok degil ailemin yanlis secimlerinden dolayi 12 sene once ayda bir kez disarida yiyebiliyorduk.umidi asla kesmemek lazim.

Valla bunun en guzel yolu kacabiliyorsaniz istanbul disinda yasamak. Yoksa giderek artan ev fiyatlarinda eli yuzu duzgun yer almak gercekten imkansiza yakinlasiyor.
Diger yonden alamamak ayip degil.bunu anlamasi icin en buyuk erdemi siz ailesinden almasi gerek ki elindekinin kiymetini bilsin.
Cok degil ailemin yanlis secimlerinden dolayi 12 sene once ayda bir kez disarida yiyebiliyorduk.umidi asla kesmemek lazim.
Kocaeli'ye bekleniyorsunuz ev fiyatları istanbul gibi değil en azından bize biraz pahalı gelse de :)

yav benim sıkıldığım başlık dsg başlıkları, bi türlü sonuca ulaşamıyor. Fenerbahçe Galatasaray tartışmaları bile bjk'nin 2 sene üstüste şampiyon oluşuyla son bulup FB & GS birbirine tekrar rakip olana dek dostluk antlaşmasıyla son bulmuşken vagseverlerle sevmeyenler arasında uçsuz bucaksız tartışılmasından sıkıldım. Vallahi sıkıldım ya. Yaşam enerjimden sömürüyor ciddi anlamda

533a8cba6c05091cb486dc9b.jpg

Başlık yanlış açılmış zaten kuru tip çift kavramalar hala sorunlu mu diye açılmalıydı bu dsg sorunlu demek yanlış oluyor ve ankete bakarsak sonuca ulaşılmış bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...