Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada peder motor icin ehliyet kursuna yazildi ama handikaplar var. Ehliyetin iki cesidi var. Biri 600 cc hacime kadar gecerli bir ustu hacimdeki motorlar icin farkli bir ehliyet isteniyor. En bastan ben hepsini kapsayan yani a sinifi motor ehliyeti alayim dersenizde bu araclarda polo kullanmadan ferrariye atlamak gibi oluyor ki motor daha zor bana gore bu her babayigidin harci degil.bu yuzden babami 600 cc ye kadar olan kursa yazdirdik. Tabi bununlada bitmiyor. Otomatik ve manuel olarakda ayriliyor ehliyet ama manuel alirsaniz ikisinide kullanma hakki elde ediyorsunuz. Sistem cok degismis gercekten. Totalde hayirli olsunuyla 1300 tuttu ehliyet. Simdi motor arayisindayiz ve daha ekipman tamamlamaya calisiyoruz. Ufak tefek seyler aldikda kask sirtlik gibi ana faktorleri almadik. Uygun fiyatli satan yerleri bilenler varsa bi yaziversin lutfen
manuel alsın 125cc ya da 250 cc bakın abi çok yükselmeyin. Motor arabadan zordur. Bizimkileri ikna edebilsem doğum günümden sonra ben de istiyorum. Şimdi dışardan geldik, dışarıda park edecek yer YOK. Babam yer bulmaya gitti hala gelmedi napıyo bilmiyorum. Motor çok avantajlı ama gel de bizimkilere anlat.:(

Son düzenleme:
Abi kısaca Berker abi bana bassın dedi hakan.
Hakan dedi valla ben aradan çekiliyorum kolay gelsin
Elimi kolumu nereye koyacağımı şaşırdım Orhan. Gerildim gece gece. :(
Bakın ben kendime yeni bir hayat kurmaya çalışıyorum ve içinde yeri geldiğinde kanla yazılmış senaryoları canlandıran böyle kirli hayatlar barınsın istemiyorum :D

Elimi kolumu nereye koyacağımı şaşırdım Orhan. Gerildim gece gece. :(
Bakın ben kendime yeni bir hayat kurmaya çalışıyorum ve içinde yeri geldiğinde kanla yazılmış senaryoları canlandıran böyle kirli hayatlar barınsın istemiyorum :D

Metin ol abi orhanın zenginliğine göğüs germeye çalışıyoz şurda hayallerimizi yıkmasına müsaade etme :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...