Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakin kullanımda 90 bin km sürsen, lpg dönüşümü yapılmış olsaydı 9,999 tl tasarruf etmiş olurdum.. Agresifde ise 14,500 tl tasarruf ederdin. Bence senin arabaya lpg gerek yok. cünkü az km yapıyorsun.
Mazda lpg sevmiyor :) taktirmis olsaydim 90 bindeki motorun sadece akusu bitmezdi cevremden biliyorum masraf cikariyor yoksa.meslegimden az km yapiyorum okurken her ay 600 lira verdim benzine :/

@Sailor abi sen bu zamana kadar arabaya ne kadar benzin parası harcadın? 10un altına inmiyorsun bi mazda3 daha alırmıydın?
kaptan sağ ayağının oranı ayarı yok :D
Arkadaşlar @Sailor kaptanın Mazda 3'ün benzinine bir daha sallamayacağım. Geçtiğimiz hafta sonu benim 1.2 benzinli Corsa ortalama 10lt kadar yaktı. Arkadaşın ortalamada 7,5 yakan Focus'unu kullandım. 30km gitmemişimdir bile, menzilinden 90km eksildi. İstanbul trafiğinde azıcık ilerlemek isteyince sonuç bu oluyor. o_O

Arkadaşlar @Sailor kaptanın Mazda 3'ün benzinine bir daha sallamayacağım. Geçtiğimiz hafta sonu benim 1.2 benzinli Corsa ortalama 10lt kadar yaktı. Arkadaşın ortalamada 7,5 yakan Focus'unu kullandım. 30km gitmemişimdir bile, menzilinden 90km eksildi. İstanbul trafiğinde azıcık ilerlemek isteyince sonuç bu oluyor. o_O
istanbul abi napacaksın :( istanbulda ne kadar araba sevsem de araba almam. Motor en mantıklısı istanbulda. Dğn gece yer bulamadık babam 20 dk dolaştı bulamamış en sonumda çıkmış bi yere bırakmış. Üstüme bide iş gidiş-dönüş saatleri. Motor en iyisi.

Screenshot_20170920-114139.jpg otoparkın hastasıyız. Herkese benden çay.

Canimsin abi

Arabanın yanından geçerken biranda içime doğdu şu lastiklere bi bakayım dedim sol arka lastiğe çivi saplanmış
20170920_113941-1.jpg

Sizce bu lastiker daha nekadar gider? 5 seneyi biraz geçti 26k km oldu
Dunlop sport 01, fabrika çıkışlı lastikler
20170920_113912-1.jpg
20170920_113902-1.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...