Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oğuzhan 200 milyon lennn asdfasdfasdf

olm burda aylardır ceyhuna akıl veriyoz o dinlemedi bari siz dinleyin, bırakın oğuzhanı arabaları falan sosyalleşin hedefinizin damarına göre hareket edin
Abi ben biraz değil bayağı kızlara karşı çekingenim geçen sene de lanet olası baş harfi eda olan biri ömrümü kuruttu zaten :D

Cozumu basit kardesim herkese soyluyorum soguk sut kayisi soguk tas birebire ya birebir

sinameki otu da aynı işe yariyo asdfasdfasdf

Ya ne yaptida omrun kurudu olum en fazla elini tutmamistir

adam haklı...

Ya şimdi sevgilim olsa nolcak bi ton masraf yok trip atması falan ben onları geçtim bana lazım olan şeyi biliyorsunuzdur o_O:D. Bi de tabi arada kalacam yav satıp alacaz sonuçta :D.

evet sana dayak lazım asdfasdf

Ya ne yaptida omrun kurudu olum en fazla elini tutmamistir
Abi 6 ay peşinden koştum bedenen değil de ruhen yordu beni istemiyorum daha bi şey vallaha en yakın arkadaşımı sevdiğini öğrendiğim gün yıkıldım ondan sonra 2 tane sevgili yaptı falan filan.Ben de sap gibi bekleyip izledim işte fdsfssfs neyse şu an görmüyorum kafa rahat

Abi 6 ay peşinden koştum bedenen değil de ruhen yordu beni istemiyorum daha bi şey vallaha en yakın arkadaşımı sevdiğini öğrendiğim gün yıkıldım ondan sonra 2 tane sevgili yaptı falan filan.Ben de sap gibi bekleyip izledim işte fdsfssfs neyse şu an görmüyorum kafa rahat

lan eski sevgililerimin hepsi evlendi, biri hariç hepsinin çocuğu var. sen ne anlatıyon

Koşmasaydın olum gerek yok ki :D:D ilerde kısmetse olur en kötü anamız bulur bi şekilde :D:D.

Evlenip bosananlar var bu hayatta hicbirseyin garantisi yok hersey de olabilir kendini yerden yere vurma basit seyler icin sagligin yerindemi ailen tamammi sonrasi onemsiz
lan eski sevgililerimin hepsi evlendi, biri hariç hepsinin çocuğu var. sen ne anlatıyon
Neden 9 sayisi dememe gerek kalmadi galiba

Suluk acıtmaz mı dadaadsasdads :D

Şu ana kadarki en pişmanlık duyduğum şey edanın peşinden koşmak sayılır zaten :D
Benim en pişman olduğum değildir ama pişman olduğum bişey 50 kaat para harcayıp hadi zaten parasında değilim ama sınav haftası doğum günü var diye çikolata kutusu yapmıştım hediye verdim yalandan sarıldı sonrada erkek arkadaşlarıyla yedi daha sonra yazın tatile gidince orda burda.... Acayip gereksiz bişey yaptıydım kısacası :(. Şu an acayip tadım kaçtı ha.

Screenshot_2017-09-21-23-45-03-1-1.png
o_O:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...