Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam beyler :)
59f4ba14b6a9126d68ac482e6231148a.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Panpa benim bisiklet 5 yil oldu , gicirdiyor artik yeni parcalarda aliyorum ama nereleri yaglayayim ? İşi ustasina mi birakalim . Parca degisimi falan olsa yine ben kalkisacam ama bu biraz teknik gerektirir :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Panpa benim bisiklet 5 yil oldu , gicirdiyor artik yeni parcalarda aliyorum ama nereleri yaglayayim ? İşi ustasina mi birakalim . Parca degisimi falan olsa yine ben kalkisacam ama bu biraz teknik gerektirir :)

Amortisörleri ve zinciri yağla 5 yıllık bi de kendine gelsin

Bunlarda hakemim diye geçiniyor . Yardımcısı desen buz gibi golü vermedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amortisörleri ve zinciri yağla 5 yıllık bi de kendine gelsin

wd-40 ile sık sık yagliyordum ama hicbir ise yaramiyor , nalburdan makina yagi aldım evdede varmış onunla yagladim amortisorleri .

Orta amortisor gicirdiyormus . Pedalları gobegi falan da yagladim .

1 hafta icinde bisiklete yaptigim harcama 130TL oldu :(

Bugunde elcikle zil aldım .

Sen biliyor muydun hocam?
Hangi ayetlerde direkt olarak yeminin geçtiğini ezbere bilemem. Allah, bir çok konuda andolsun, yemin olsun gibi cümleleri kurmuştur. Yani güneşe hangi ayette yemin edilmiştir desen ayetin ismini ezbere bilmem. Ama arıya yemin edilmediğini biliyorum. Kuran'da hiç böyle bir şey okumadım.

Son düzenleme:
Mazdayi katlayamazsin bak kapisirim

valla arabayı alalı bu ay tam 2 yıl oluyor, o zamanki benzin fiyatlarıyla kmde 1 lira civarı yakıyoduk km'ye göre hesaplamadım. şu an 1,5 lira bankosu var, litre hesabına girmiyorum deprasyona girerim :D

edit lan arabalar karıştı asdfasdf bu dediğim taunus, alfa da yakıyo ama asdfasdfasdf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...