Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence hic bulasmasinlar ya.kizlarin olgunlasmasi erkeklerden daha erken derlerde duzgun elemanlarin kiymete binmeleri kizlarin 24 25 yaslarina gelmerinden itibaren basliyor . O yaslardan once gidipte bir kiza gonul veripde bosuna aklinizi kurcalamayin. Iliskisi lise 1 de baslayip su an cocugu olan arkadasimda var ama birakin hayatinizi yasayin sizler bide it kopuk degilsiniz baglanirsiniz uzulursunuz gerek yok.
İmzamı atıyorum kaptan. Gerçekten temiz çocuklar, ben bu zamanın kızlarına bakınca hiç de hoş şeyler yaşayacaklarını düşünmüyorum ve önermiyorum. Ha; şanstır, kısmettir çıkar biri yürür giderler ona lafım yok. Fakat bence -özellikle bu zamanda- ille de birinin peşinden koşmaya gerek yok. Zamanı gelince birbirini bulur insanlar merak etmesinler. Yarım elma misali, diğer yarın çıkar elbet karşına. ;)
Bu yaşta tek düşüncemiz oldu araba ya :D Kendimle barışığım zaten de abi biz çapkın badboy filan olamadık işte hep sakin bi şekilde takıldık :D Neyse zaten saldım ben gerek yok kıza filan böyle tek başıma memnunum hssjdhdj kız tantanası da çekilmiyor hele bu zamanlarda
Çekme zaten kardeşim amaaaaan. :D Bad boy falan da olma, delikanlı ol, mert ol. Böyle devam kardeşim, iyisiniz iyi. :)

İmzamı atıyorum kaptan. Gerçekten temiz çocuklar, ben bu zamanın kızlarına bakınca hiç de hoş şeyler yaşayacaklarını düşünmüyorum ve önermiyorum. Ha; şanstır, kısmettir çıkar biri yürür giderler ona lafım yok. Fakat bence -özellikle bu zamanda- ille de birinin peşinden koşmaya gerek yok. Zamanı gelince birbirini bulur insanlar merak etmesinler. Yarım elma misali, diğer yarın çıkar elbet karşına. ;)

Çekme zaten kardeşim amaaaaan. :D Bad boy falan da olma, delikanlı ol, mert ol. Böyle devam kardeşim, iyisiniz iyi. :)
Maalesef zamanin teknolojisi bizim msn furyasindan daha genis ve whatsapp sayesinde ayrilmakta bulusmakta kolay. O yuzden iliskiler insanlarin gozunde biraz daha basit ve anlamini yitirmis durumda. Zamaninda iliski bizler icin namus meselesi onemliydi.gecmiste bir kiz icin hele nerelere katlandiklarimi hatirladikca gulerim.halbuki simdi kolay cat ayril yarin baskasiyla oldu bitti nasil eskiden uretilen esyalarin bile omurleri uzundu simdi cogunlukla 2 sene kullan at ayni iliskilerde buna dondu

Şuan havalimanindayım. Ekrandan gelen giden uçaklara bakıyorum. Keşke fırsatım olsa (para, vize vs) atlasam birine nereye gideceğimi, nerede konaklayacagımı, ne kadar kalacağımı bilmeden. Özgürlük böyle bir şey mi acaba?
Aç bi YT kanalı, daya çalıntı içeriği, bas küfrü, ona buna salla, cinselliğe oyna, belli başlı markaları öve öve bitireme dolayısıyla sponsorluk al. Sonra sen de bazıları gibi kapıyı çekip uçağa atlayıp bi yerlere gidebilirsin ya da alacağın biletin ücreti 30k lira olabilir.

Dünya gerçekten çok adaletsiz...

Günaydın

IMG_20170930_100151.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...