Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu var birtek, dk 1 gol 1 yedim [emoji23]

84557af3ea159d0d7ff8a6566efba7a5.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Amcalar acımamış :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Sailor kaptan. Pasifiğin ortasında youtubeye video yukleyebilceğim bir denizcilik teknolojisi varmı..
İkinci el bir slope alip pasifiği aşmak istesem bunu sosyal medya ile an ve an paylaşmak mümkünmü..
Hatta sen biliyorsan bu tip yayin yapan maceraperest yelkenciler varmi..

Ahdjsjdhsj izmite giderken beni de alsaydın abi fiesta test etmeye giderdik :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gençleri sanayide indirdim zaten. Aklıma geldi de, Esoto'ya baktım... baktım... Vazgeçtim. 20 saattir aynı giysiler üstümdeydi, gece arabada yatmıştım. Çok yorgundum be. Salı sabah evden çıktım, Perşembe sabah döndüm. Yarın sabah bizim Fiesta'yı servisten almaya gideceğiz, o zaman bakacağım.

@Sailor kaptan. Pasifiğin ortasında youtubeye video yukleyebilceğim bir denizcilik teknolojisi varmı..
İkinci el bir slope alip pasifiği aşmak istesem bunu sosyal medya ile an ve an paylaşmak mümkünmü..
Hatta sen biliyorsan bu tip yayin yapan maceraperest yelkenciler varmi..
Abi konusmak mumkun ama video yuklemek veya indirmek gibi buyuk kapasiteli olaylar icin henuz erken.

Douglas adams okuyandan zarar gelmez benimseyip derisine nüfus ettirenler melek olmalı. Şakabir yana "mostly harmless" ın pdf sini buldum a4 ün tek yüzüne 4 sayfa sığdırdım arkalı önlü 8 cep boy parça parça basıp vakit buldukça okuyorum tavsiye ederim idame edemeyene pdf sini yollayabilirim.

Her gün sahibinden favorilerim eksiliyor , arabanin iyisinden anliyorum galiba :D

@yahya-m5 hocam sizin aracin bordo renklisi vardi kadikoyde . İlk basilan plakasi üzerindeydi muhtemelen 2. sahibidir belkide ilk . Bugun satilmis 38.500dü fiyati .

3gun icinde digeride satilir :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençler bu arada @DouglasAdams doktoruma buradan slm atayım. :) Programlar yoğun olduğundan son görüşmelerimiz kısa sürdü ama canlar sağolsun. Tanıyın bu adamı, iyi adam. Düzgün, efendi insan. :) Çünkü Süleyman'a bindiğinde hiç çamur atmadı, sallamadı. =)
Douglas adams okuyandan zarar gelmez benimseyip derisine nüfus ettirenler melek olmalı. Şakabir yana "mostly harmless" ın pdf sini buldum a4 ün tek yüzüne 4 sayfa sığdırdım arkalı önlü 8 cep boy parça parça basıp vakit buldukça okuyorum tavsiye ederim idame edemeyene pdf sini yollayabilirim.
Eyvallah:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...