Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu resimdeki, Heinz Joachim Marseille'nin arabası Otto. Ottonun markasını nedir :)
81c30e95f6884a87486f83b982142dbe.jpg

Bisiklete yaptigim masrafa pismanim , 400-450 ye ikinci el Ng750 veya giriş seviyesi 2-3 yasinda sedona tarzı bisikletler alabiliyordum hem kadrom agir hemde orta amortisor gucumden yiyor ama simdide bisiklet iyi oldu kiyamam :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir zamanlar modifiye suç degil yasam tarzi vardi hey gidi :)

Headers vanalı egzoz takılı helezon yayı amortisör sökülmüş arabası şasinin üzerinde giden alta parmak girmeyen tofaşçıların olan söz mü :D
Ha bir de bagajda tesisat döşeli cızırtı sesi yapması için bagajın kilit dilini tutturup tam kapatmayan tayfa xd

Headers vanalı egzoz takılı helezon yayı amortisör sökülmüş arabası şasinin üzerinde giden alta parmak girmeyen tofaşçıların olan söz mü :D
Facebookta sayfa vardı o isimde sonra adminler ayrilmis falan mecburen ismi degistirmek zorunda kaldilar işimiz gücümüz modifiye olmustu galiba . Bende yaptıklarının goruntu haricinde bir ise yaramadığını hatta gözüme artık hosgelmediginden takibi biraktim .

Zamaninda Ünal Turanla Harun Tastan la fotograf cekilmişligim var , modifiye fuarlarinin bir numaralı misafiri >>skk tabi simdi frankfurttan baska fuarlar ilgimi çekmiyor :)

Beyler bu piyasa ne olur ya. Bi araç beğeniyorum bana göre ederi max 45 . Cabrio bi araç , takip ettiğim kadarıyla hiç satılmıyor. Yine satamayan bi galerici abimiz 43 iken fiyatı , yükselterek 50 yazmış .1 günde 7 bin koymuş.bu araca 40 ta isteyen var 60 da Ama hiç sahibindendeki araçlarda eksilme yok , uzuun süredir.2008 model çok yakan bi araç . Astra h 1.6 Turbo cabrio. Düşermi artarmı ? Benim omegaya biri 35 istermisin dedi şuan onu düşünüyorum . 43 e falan alabilirmiyim. Beklesemmi ? 50 lere çıkınca bmwler düşüyor aklıma astra h cabrio 10 yaşında bi aracada 45 den fazla vermek mantıklı gelmiyor.

Son düzenleme:
Beyler bu piyasa ne olur ya. Bi araç beğeniyorum bana göre ederi max 45 . Cabrio bi araç , takip ettiğim kadarıyla hiç satılmıyor. Yine satamayan bi galerici abimiz 43 iken fiyatı , yükselterek 50 yazmış .1 günde 7 bin koymuş.bu araca 40 ta isteyen var 60 da Ama hiç sahibindendeki araçlarda eksilme yok , uzuun süredir.2008 model çok yakan bi araç . Astra h 1.6 Turbo cabrio. Düşermi artarmı ? Benim omegaya biri 35 istermisin dedi şuan onu düşünüyorum . 43 e falan alabilirmiyim. Beklesemmi ?
Hocam serbest piyasa , altin doviz falan olsa az cok tahminde bulunulur ama bunda kim ne tutturabilirse :)

Beyler geçici ruhsatla araç satışı oluyor mu henüz sigortam yok aracı alalı 2 hafta oldu sigorta yaptırmadan satış verebilirmiyim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...