Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum nişanlılar kavga ediyor, reklamdan sonra izlemem lazım. Gelin evi almak için altinları paylaşamıyorlar.
1.8 milyonluk eve gireceller. Toplasan 10 bin etmeyecek altin için tartişiyorlar.
Bildiğin düzmece reyting program bu...
Tlc yi tavsiye ederim onun amerika versiyonu ve kavga yok. Ordaki evleri gördükçe gözün gönlün açılıyor bide alaskada ev bakıyorlar toalet dışarda devlet su bile getirmemiş evlere falan izlemesi güzel.

Cnm hiç yolda bırakmadı.hep tek marş az da yakıo üzmüo sahibini, sevilmez de ne yapılır koca danam benim yaaa :D
1.5 crdi otomatik olanını kullanmıştım arkadaş da uygun fiyata almıştı. Otomatiğini de çok beğenmiştim. Ondan inip benim ' pahalı!!! ' c4'e binince leş mcp şanzımanla beraber oldukça çelişkilere düşmüştüm. Kısmet :D

1.5 crdi otomatik olanını kullanmıştım arkadaş da uygun fiyata almıştı. Otomatiğini de çok beğenmiştim. Ondan inip benim ' pahalı!!! ' c4'e binince leş mcp şanzımanla beraber oldukça çelişkilere düşmüştüm. Kısmet :D
fiyatlara bakınca sıfır araba almak orta kesim için imkansızlaştı neredeyse :D çare era!!!

Tv8 kanalında emlak avciları programını izlşyorum şu an. Adamlar bağdat caddesinde 1 milyom 800 bin liralık evi satmaya çalışıyorlar..
Öff Allahim öff
O program kurgu. Gelen çiftlerde para mara yok. Emlakçılar sadece satabilirliğine göre yarışmayı kazanıyor. TLC'de bunun gerçek olanı var. Adamlar evi satın alıyor ve oturuyor. Zaten Acun formatı değiştirmese şaşardım. Bence program hiç olmamış.

O nasıl birşey. Webos tv var benim. Ona olurmu.
Hayır bu çok daha farklı birşey. Uydu alıcısından küçük apple tv boyutunda ufakça bir alet. Gelenksel tv kablosu yerine modeminden ethernet kablosu bağlıyorsun (fiber şart) kullanıcı adını şifreni verip giriş yapıyorsun kullanmaya başlıyorsun. Bazı kanallarda 24 saate kadar geri alabiliyorsun. Çekmeyen kanal derdi vs yok, kalitesi güzel ve karıncalanme yok. Araştırırsan daha güzel ve açık sonuçlara ulaşırsın, bence incelemeye değer. Akk den yemiyor. Film kanalları, film seçip izlemek hepsini geri sarabillmek paketine göre canlı yayını 30 günlüğüne kaydetme imkanı vs vs.

Hayır bu çok daha farklı birşey. Uydu alıcısından küçük apple tv boyutunda ufakça bir alet. Gelenksel tv kablosu yerine modeminden ethernet kablosu bağlıyorsun (fiber şart) kullanıcı adını şifreni verip giriş yapıyorsun kullanmaya başlıyorsun. Bazı kanallarda 24 saate kadar geri alabiliyorsun. Çekmeyen kanal derdi vs yok, kalitesi güzel ve karıncalanme yok. Araştırırsan daha güzel ve açık sonuçlara ulaşırsın, bence incelemeye değer. Akk den yemiyor. Film kanalları, film seçip izlemek hepsini geri sarabillmek paketine göre canlı yayını 30 günlüğüne kaydetme imkanı vs vs.
Turkcell TV değil mi dedigin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...