Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FB_IMG_1507443194004.jpg

Günaydın herkese huzurlu sabahlar keyifli pazarlar :)

https://eksisozluk.com/mobbing-sebebiyle-vefat-eden-bankaci--5467096

Mobbing stresine dayanamayıp beyin kanamasından hayatını kaybettiği iddia ediliyor bu kadıncağızın. Maalesef en büyük sıkıntılardan biri bu iş hayatındaki. Özellikle banka çalışanlarının, hele ki telefon bankacılığı bölümünde çalışanların ne zor şartlarda olduğunu oldukça iyi biliyorum. Gün içinde 5 dakika boşluğu zor buluyorlar, elinde telefon gördükleri anda yönetici gelip telefonu elinden alıyor ve daha sonra benden alırsın diyor. Tuvalete bile izinle gidiyorsun. Lanet olsun bu düzene diyorum. İşe girecek, iş hayatına atılacak herkese tek tavsiyem; kimsenin baskısına boyun eğmeyin, maddi korkuyla kimseye kendinizi ezdirmeyin. Unutmayın rızkı veren Allah'tır, patronlar değil.
Ülkedeki çoğu insan kredi çekiyor, kredi parasını ödeyememe korkusuyla bu duruma geliyor bence :D Araba bile alacaksanız artık krediyle almayın :(

bisiklete bir fren ayarı yaptım manyak oldu bekle beni santral yokusu :D

Gıcırdayan paslanmış sele elemanlarını yagladım komple .

Her engebede arka tekerime vuran camurluk senide unutmadım ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Santral yokuşu arabaları bile korkutur dikkat et :D

F1 ölmüş arkadaş japonyada ne bir yağmur vardı nede podyumda bir ferrari anca o onun tamponuna sürttü onun lastiği patladı vs. Sürücü veya araba hata yapmadıkça 1 belli. 6 ve 8. lik yarışı bile podyum yarışından daha heycanlıydı.

Adam bir de meydan okuyor. Honda ve Hyundai ye de yapin bu testi diyor !!!
Üreticiler zaten dayanıklılık ve işkence testlerini yapıyorlar ama şu testin galerideki sıfır aracın üzerinde yapılması hiç hoş değil. Kapının aşağı inmesini tabii ki beklemiyoruz ama kapı ayarı diye de bir şey var. Menteşelerin ayarını bozmanın ne anlamı var ki :)

Ülkedeki çoğu insan kredi çekiyor, kredi parasını ödeyememe korkusuyla bu duruma geliyor bence :D Araba bile alacaksanız artık krediyle almayın :(
Krediye gerçekten karşıyım. Çünkü ne faiz yemeyi ne de faiz vermeyi asla sevmiyorum. Fakat düzeni öyle kurmuşlar ki gerçekten azınlık bir kesim sadece maaşıyla geçinebiliyor. Alım gücü öyle düşük ki insanlar bazen temel ihtiyaçları için bile kredi çekmek zorunda kalabiliyor. Çünkü maaştan arttırayım, kenara koyayım durumunu çoğu kişi yapamıyor haklı olarak.

bisiklete bir fren ayarı yaptım manyak oldu bekle beni santral yokusu :D

Gıcırdayan paslanmış sele elemanlarını yagladım komple .

Her engebede arka tekerime vuran camurluk senide unutmadım ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Santralde fren bi patlasa adhsdhsfdhdj helvanı yeriz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...