Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d34 ün hikayesindeki yer sahibinden anasayfadaki ilanlardaki californianin oldugu garaj galiba .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canlı yayında gt3 patladı diyolar @bt
Maşallah dediğimiz doğrudur :D

O değil de, yağmurda öyle gerizekalı hareketleri yapıp da patlamamak mucizedir. Diğer tarafta yolunda giden Linea mı ne vardı bir tane. Bariyerlerden sekip o arabaya fırlasa yok yere maymunluk ederken can alacak. Sigorta şirketlerinden biri canlı yayını izlediyse o adamı kara listeye almışlardır.

Gt3 rsin fotosu var mı bi yeşillendirsenize beni fotoğraf ile
instagram'da driven34 ün hikayesinde var. En arkadaki turuncu Porsche. Kaza sonrası görüntü bulursan sen yolla.
Ne oldu da bariyerlerin oraya kadar girmiş? Viraj hızını mı tutturamamış? Araç kimin ki?
Ne virajı ya dümdüz yol :D Konvoydaki diğer arabaların önüne makas atar şekil aniden kırıp duruyordu en başından beri. En son yine orta şeritten sola direksiyonu bir kırdı, toplayamadı bariyerleri öptü, sonra g*t*m g*t*m emniyet şeridine çekti.

07 GEC 79 E39 m5 Valilik Arkasında göruldu @ghalacli hocam tek değil galiba :)

Gerci biraz sessiz gecti yanimdan ama ofsayti yoktu , diskleri goremedim arma falan duzgun yapıştırılmıştı cakma oldugunu sanmiyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

instagram'da driven34 ün hikayesinde var. En arkadaki turuncu Porsche. Kaza sonrası görüntü bulursan sen yolla.

Ne virajı ya dümdüz yol :D Konvoydaki diğer arabaların önüne makas atar şekil aniden kırıp duruyordu en başından beri. En son yine orta şeritten sola direksiyonu bir kırdı, toplayamadı bariyerleri öptü, sonra g*t*m g*t*m emniyet şeridine çekti.
Gelirse yollarim abi ama henuz kimsede foto yok sadece o anlik görüntü var

Kendi kaşınmış o zaman :) Takip etmediğimden dolayı viraj falandır dedim ben. O zaman büyük rezalet desene :D

Geçen izlediğim videoda klasik araç sahibi birisi aracını paslanmadan korumak için asla ama asla yıkamadığını, yağmurda dışarı çıkarmadığını, bezlerle aracın temizliğinin yapıldığını söylüyordu. Bugün olan Bursa gezisinde adam Diablo'yu o yağmurda kullanıyor. Artık sahip olabilmek için para harici şeylere sahip olunması gerekn bir aracı o yağmurda kullanmak büyük cesaret. Hem takdir ettim hem şaşırdım.

Son düzenleme:
Geçen izlediğim videoda klasik araç sahibi birisi aracını paslanmadan korumak için asla ama asla yıkamadığını, yağmurda dışarı çıkarmadığını, bezlerle aracın temizliğinin yapıldığını söylüyordu. Bugün olan Bursa gezisinde adam Diablo'yu o yağmurda kullanıyor. Artık sahip olabilmek için para harici şeylere sahip olunması gerekn bir aracı o yağmurda kullanmak büyük cesaret. Hem takdir ettim hem şaşırdım.
Bana gore arac zaten kullanilmak icin var.yikanmayan arac ise murat 131 idi.yikamamasi aracin klasik olmasindan degil arabanin gercektende paslanmaya musayit olmasindan :D diablo ise tas gibi arac valla hakkini vermistir diablo videosu hangisi bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...