Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gorur gormez sapkasini ters cevirmis Pepe ye benzettim :D
hqdefault.jpg
:D:D abi harika ya:D:D:D

Hepimize görev düşüyor fakat EN İYİ TEMİZLİK KİRLETMEMEKTİR . http://cloud.tapatalk.com/s/59d928091363c/VID-20171007-WA0008.mp4

Edit : Videoyu indirmek istemeyenler için yabancı asıllı bir vatandaşımız ülkemizin aslında bir cennet oldugunu fakat " çöp " sıkıntısı oldugunu soyluyor . Hepimiz birer poşet alalım toplayalım diyor . Uygulamalı olarak gösteriyor .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Taunusa lpg ayarı için zavoli şeysine gittik bugün. bi tane 2009 bi tane 2011 insignia gördüm. Sahiplerine yanaştım lpgyi taktıralı kaç km olduğunu sordum. Biri bi hafta önce takıldığını 50bin km olmadan satacağını söyledi. Öteki de taktıralı 8bin km olduğunu ama önceki sahibinin çelik subap taktırdığını söyledi.

Direk olarak soruma verdikleri tek cümlelik cevapları yazdım.

Yorumlar @bt 'den :p

Taunusa lpg ayarı için zavoli şeysine gittik bugün. bi tane 2009 bi tane 2011 insignia gördüm. Sahiplerine yanaştım lpgyi taktıralı kaç km olduğunu sordum. Biri bi hafta önce takıldığını 50bin km olmadan satacağını söyledi. Öteki de taktıralı 8bin km olduğunu ama önceki sahibinin çelik subap taktırdığını söyledi.

Direk olarak soruma verdikleri tek cümlelik cevapları yazdım.

Yorumlar @bt 'den :p
Yorumları @Garaj TV yapsın müdürüm. :) 50.000'de o araba o sistemi amorti etmeyecek nasılsa. Satış fiyatını arttırarak kurtarmaya çalışacak belli ki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...