Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@alfhonso mudurum senin bisiklet adrenaline miydi yoksa speed1000 mi ?

Bende yeni bir bisiklet arayisi icindeyim ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dünkü buluşmadan, iyi denk gelmiş:D:D:D
20171008_144114-1-1.jpg
20171008_151937_HDR-1.jpg

Otocluptrde kirecli su yuzunden komple motor bozulmuş beyler. Adam 3500 tl 1.25 motor almış. Kireç gömlekleri çürütmüş.. Daha 250 binde motor..

Bir de milyonlarca lira prim alıp futbolun f sini oynayamayan A milli takımımız var. Gerçekten yazıklar olsun. Umarım bu ve bunun gibi yiğit kardeşlerimiz şu şımarık sözde ''milli'' çocuklara iyi bir ders olurlar.
Birisi hamile karısını döver, birisi eşini aldatamaz bile (!), kendini affettirmek için 500.000 tl lik pırlanta alır, birisinin yürümediği hatun kalmaz. Sonra oyundan çıkarken gülmesinin nedeni psikolojikmiş.

Birkaç saat sonra ameliyata alınacağım. Şu tekerlekli sandalyeden kurtulup bacaklarımı geri kazanacakmışım eğer ameliyat başarılı geçerse. Eğer geçmezse de; ömür boyu bu çileye katlanacağız herhalde bilemiyorum.

Hadi hayırlı geceler olsun. :)
İnşallah hayırlısıyla sağlığına kavuşursun kardeşim. Umudunu yitirme moralini yüksek tut kardeşim. İyi haberlerini bekliyorum :)

Birkaç saat sonra ameliyata alınacağım. Şu tekerlekli sandalyeden kurtulup bacaklarımı geri kazanacakmışım eğer ameliyat başarılı geçerse. Eğer geçmezse de; ömür boyu bu çileye katlanacağız herhalde bilemiyorum.

Haydi doktorlara başarılar, sana da kolay gelsin acil şifalar kardeş.

İnşallah hayırlısıyla sağlığına kavuşursun kardeşim. Umudunu yitirme moralini yüksek tut kardeşim. İyi haberlerini bekliyorum :)
İnşallah, teşekkür ederim. :)

Haydi doktorlara başarılar, sana da kolay gelsin acil şifalar kardeş.
Bana şifa, doktora başarı ama en önemlisi de; şu devlete azıcık adalet be abi. Ağrıma gidiyor ya yeminle sinirden ağlıyorum beni bu hallere koyanları görünce.

İnşallah, teşekkür ederim. :)

Bana şifa, doktora başarı ama en önemlisi de; şu devlete azıcık adalet be abi. Ağrıma gidiyor ya yeminle sinirden ağlıyorum beni bu hallere koyanları görünce.
Son söylediğini geç... O işi şimdi düşünme. Sen bir ameliyat masasına yat, oradan kalkıp koşmaya başla. Sonra düşün.

şimdiden geçmiş olsun hacım, inşallah başarılı geçer ameliyaatın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...