Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam, telefonda problem olmadıkça güncelleme yapmak yersiz.

Örneğin LG, G2 için Android 5.0 yayınlamıştı. Yükleyen herkes bin pişman oldu. Çünkü telefonun şarjı daha hızlı tükenir hale gelmişti.

Firmalar yayınladıkları güncellemelerle planlı eskitme yapıyorlar telefonlara.
Bu planlı eksiltmeden ziyade beceriksizlik. GPS sensörü, bluetooth gibi temel fonksiyonlar yamuldu çöktü. Root'lasam daha kötü olmazdı yani. O yüzden üreticinin geri almak isterseniz diye yayınladığı sürümle downgrade ettim. O sürüm de patlak çıktı. Şimdi daha temel bir fonksiyon sıkıntı çıkarıyor: "Telefon" :D Arada sim kartı görmüyor.

Bu planlı eksiltmeden ziyade beceriksizlik. GPS sensörü, bluetooth gibi temel fonksiyonlar yamuldu çöktü. Root'lasam daha kötü olmazdı yani. O yüzden üreticinin geri almak isterseniz diye yayınladığı sürümle downgrade ettim. O sürüm de patlak çıktı. Şimdi daha temel bir fonksiyon sıkıntı çıkarıyor: "Telefon" :D Arada sim kartı görmüyor.
Knki anlattığın sorunlar yazılımsal değil gibi görünüyor:D

Knki anlattığın sorunlar yazılımsal değil gibi görünüyor:D
GPS ve BT downgrade ile düzeldi. Sim sorunu yazılımsal değilse de downgrade sırasında orada diyot miyot konnektör bilmemne bişey yaktı o zaman :D
Genelde az çekmeye başladığında direk sim kartı çıkartılmış zannediyor. Ama çıkartılmadığını kendi de biliyor. Çünkü kendim çıkartıp taktığımda pin kodu soruyor. Bu gerizekalı sim kartı takın dedikten sonra kafasına göre 10sn veya 1saat sonra hat geri geliyor güllük gülistanlık devam ediyor. :D

okul olmasa floryadan aldırırdım kendimi:D
kitapsiz liman yapmislar
mJ6RaV.jpg
cektim sahile kafa dinliyorum artik

GPS ve BT downgrade ile düzeldi. Sim sorunu yazılımsal değilse de downgrade sırasında orada diyot miyot konnektör bilmemne bişey yaktı o zaman :D
Genelde az çekmeye başladığında direk sim kartı çıkartılmış zannediyor. Ama çıkartılmadığını kendi de biliyor. Çünkü kendim çıkartıp taktığımda pin kodu soruyor. Bu gerizekalı sim kartı takın dedikten sonra kafasına göre 10sn veya 1saat sonra hat geri geliyor güllük gülistanlık devam ediyor. :D
Yere düşürdün mü hocam telefonu hiç?

Yere düşürdün mü hocam telefonu hiç?
Son kaliteli düşüşü bu işlemlerden çok önce yaşamıştı. Ekranı değişmişti. Sorunsuz devam ediyordu. Güncellemelerle direk bağlantılı zaman aralıklarında oldu bu olaylar. Gerçek bir Türk genci olarak, sim hatası verdiği bazı zamanlarda, tamir amacıyla arada kendim düşürme simülasyonları yapmadım değil :) Bir şey değişmedi tabii =)

gerçi asus telefon sektöründe daha çaylak :D olabilir :D

gerçi asus telefon sektöründe daha çaylak :D olabilir :D
Aynen öyle. Amatörlüklerine geldi, takoz makoz da olsa çok iyi telefon yapıp ucuza sattılar. Sonra o sektörde de azıcık kaşarlaşınca hemen akılları başlarına geldi, yeniyi satmak için eski iyiyi bozdular. :D
Bana Android'i güncelledim memnunum deyip ikna eden de @alfhonso Aklınızda bulunsun, müdürünüzü iyi tanıyın diye söylüyorum :p

Acaba kaç km'de? Bakımları yapılmış mı? Motor ne durumda? Satsa kaça satar :D Bu arada arka tamponda baya açıklık var. Normal mi bilemedim.
Bende bilemedim ama sahibini bulmaya çalışıcam o zaman sorarım :D.
Beyler ne anlatıyorsunuz beyler? Ben 4 senedir tamponumu biri indirsin diye geziyorum, 2 yanından da 1'er parmak açıklık var. Frenlerim kötü diye kimse arkadan da vurmuyor :D Bagajımda silikon tabancasıyla geziyorum tamponu tutturmak için :D Bir şey olmaz o kadar açıklıktan. Küçük bir dokundurma yaşanmıştır. Tamponun yenisini aratmaya değecek bir hasar olmadığından öyle bırakmıştır sahibi. Nedir yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...