Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese günaydınlar, güzel bir gün olsun...
Aranızda Kaskosuz araba kullananlar varmı?
Tek bir şartla kullanılmasını ''mantıklı bulurum''. 10 tane araban olur. Hepsine toplam 15.000 TL/yıl ödeyeceğine, bir tanesi kaza yaptığında ödersin. Onun dışında, özellikle İstanbul trafiğinde büyük risk.1000 TL tasarruf edicem derken 10binlerce lira zarar etme şansı var.

gmgde kaplama yaptırılır ya, bende para olsa ben de yaptırırım şahsen adamlar baya iyi :rolleyes:
Çok güzel reklam yapıyorlar. Almanya'da böyle garajların ciddi abone sayılı YouTube kanalları var. Bence onlar da yönelmeli bu işe, ama şu an yaptıkları pek olmuyor gibi. Mesela kaplamaların koliyle gelişini çekmesi lazım, jant ve tampon getirdiğinde de öyle. Müşterileri çekmesi lazım. Ben izlemek isterdim valla.

Çok güzel reklam yapıyorlar. Almanya'da böyle garajların ciddi abone sayılı YouTube kanalları var. Bence onlar da yönelmeli bu işe, ama şu an yaptıkları pek olmuyor gibi. Mesela kaplamaların koliyle gelişini çekmesi lazım, jant ve tampon getirdiğinde de öyle. Müşterileri çekmesi lazım. Ben izlemek isterdim valla.
Bence ilk önce düzgün bir internet sitesi tasarlasınlar. Şuan ki çok kötü. Hiç bir şey belli değil. Her şey eksik. Özenilmemiş bir site.

@emert20 Teşekkürler ! :D :D
upload_2017-10-12_14-5-48.png

Son düzenleme:
Beyler, saçma bir sorum olacak.

Ötv indiriminden yararlanıp taksi alsak, bu aracı günlük olarak kullanamıyor muyuz? Yani illa taksicilik yapmak mı lazım?

Ama sanırım yapmak lazım. Çünkü federasyona sanırım kayıt vs yaptırılıyor. Kendi kendime sorup cevapladım :D

Beyler, saçma bir sorum olacak.

Ötv indiriminden yararlanıp taksi alsak, bu aracı günlük olarak kullanamıyor muyuz? Yani illa taksicilik yapmak mı lazım?

Ama sanırım yapmak lazım. Çünkü federasyona sanırım kayıt vs yaptırılıyor. Kendi kendime sorup cevapladım :D
Benim aldığım bazı duyumlara göre zaten taksiciler ÖTV indirimli premium araçları alıp onları garajlarında saklıyorlarmış 3 yıl sonunda ise o aracın satisini yapıp ya kendileri kullanacaklarmış yada satıp para kazanacaklarmış. Memlekette çakal çok ama normal yani adamları suçlayamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...