Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam çok affedersin de o ne ya o kadarı da çin k**hanesi gibi oluyor. :D
O kameradan ve ışık şiddeti ayarından dolayı öyle. Aracın içinde canlı canlı gördüğün vakit hiç öyle değil. Kapı koluna bir ışık, tavana bir ışık, ayak kısmına bir ampul hemen ambiyans aydınlatma var zannediyoruz kendi araçlarımızda ama o iş böyle oluyor işte.

Benim aldığım bazı duyumlara göre zaten taksiciler ÖTV indirimli premium araçları alıp onları garajlarında saklıyorlarmış 3 yıl sonunda ise o aracın satisini yapıp ya kendileri kullanacaklarmış yada satıp para kazanacaklarmış. Memlekette çakal çok ama normal yani adamları suçlayamıyorum.
Satışını yaparken ki karı ne olacak ki? Üstüne ötv yi mi ekliyorlar?

Bugün de temiz oksijeni aldık :)
4bc37d30418a100f401f827b09c003d1.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kameradan ve ışık şiddeti ayarından dolayı öyle. Aracın içinde canlı canlı gördüğün vakit hiç öyle değil. Kapı koluna bir ışık, tavana bir ışık, ayak kısmına bir ampul hemen ambiyans aydınlatma var zannediyoruz kendi araçlarımızda ama o iş böyle oluyor işte.
Ben bizim Fiesta'da bile kapattım ışıkları. Hatta 1 saat sonra dikkat dağılmaya başlamasın diye kendi arabamın gösterge ışıklarını bile kısıyorum gece vakti. Arabanın içi öyle şıkır şıkır olursa insanda yol algısı kalmaz. o_O
Ya şimdi zevkler ve renkler tartışılmaz ama harbiden öyle ha :D.
Pavyona dönmüş hocam :D
Milletimiz bu konuda tek yürek Cenk :D

Pavyona dönmüş hocam :D
Ben bizim Fiesta'da bile kapattım ışıkları. Hatta 1 saat sonra dikkat dağılmaya başlamasın diye kendi arabamın gösterge ışıklarını bile kısıyorum gece vakti. Arabanın içi öyle şıkır şıkır olursa insanda yol algısı kalmaz. o_O
Benim aracı 4K çözünürlükle bile çektiğimde aynı parlaklığı alıyorum. Kameranın çözünürlüğü + ambiyans aydınlatmanın ışık şiddeti ayarsız olduğu vakit çok parlak ve göz alıcı oluyor. S kasanın ambiyans aydınlatmasının ayarını biraz kıstığın vakit öyle doygun ve mat bir renk veriyor ki canlı canlı şahit olduğu vakit o deri koltuk döşemelerine hafifçe yansıyan doygun ışık eşliğinde eline şarabı alıp manitayla sohbet etmek istersin arabanın içinde. Canlı canlı gördüğünüzde aşık olmamak mümkün değil. Ama tabii ambiyans aydınlatmayı sevmeyen birisiysen yapacak bir şey yok :D

Benim aracı 4K çözünürlükle bile çektiğimde aynı parlaklığı alıyorum. Kameranın çözünürlüğü + ambiyans aydınlatmanın ışık şiddeti ayarsız olduğu vakit çok parlak ve göz alıcı oluyor. S kasanın ambiyans aydınlatmasının ayarını biraz kıstığın vakit öyle doygun ve mat bir renk veriyor ki canlı canlı şahit olduğu vakit o deri koltuk döşemelerine hafifçe yansıyan doygun ışık eşliğinde eline şarabı alıp manitayla sohbet etmek istersin arabanın içinde. Canlı canlı gördüğünüzde aşık olmamak mümkün değil. Ama tabii ambiyans aydınlatmayı sevmeyen birisiysen yapacak bir şey yok :D
Böyle ballandıra ballandıra anlatırsan tabii canım çeker :D. 2. vitesten itibaren ambiyans aydınlatmaları kısıp, 90km/h hıza gelince bir daha açılmamak üzere tamamen kapatacak bir ayar opsiyonu varsa ben de desteklerim.
Fiesta satıldı mı abi @bt
Geçen tam 2 alıcı aradı, o ara küçük bir kaza oldu. Sağ arka kapı dış sacı değişti. Bir de üstüne servisten alırken babam yeni Fiesta'ların fiyatlarını görünce satmaktan vazgeçti. Reddedemeyeceği bir teklif gelirse ne olur bilemiyorum tabii. :) O yüzden sahibinden ilanının tarihi geçti, yenilemedim ama hala forumdaki başlığı kapattırmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...