Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle ballandıra ballandıra anlatırsan tabii canım çeker :D. 2. vitesten itibaren ambiyans aydınlatmaları kısıp, 90km/h hıza gelince bir daha açılmamak üzere tamamen kapatacak bir ayar opsiyonu varsa ben de desteklerim.
Hızlandıktan sonra kapatma var mı bilmiyorum :D 2016 ya da 17 olması lazım o kasada canlı canlı görmüştüm, ışık şiddeti oldukça kısıktı ve içeride oldukça loş bir hava vardı. Hafif hafif aracın deri malzemelerinin üzerine gölge gibi vuruyordu. O gün aşık oldum arabaya. Kendi aracıma binince ambiyans aydınlatmayı kapattım zaten :D Onun böyle ip ince çizgi gibi olana kadar kısma opsiyonu var. Onu yaptığın vakit varla yok arasında bir kıvama geliyor. O şekilde hiç rahatsız etmez :D

Bugün de temiz oksijeni aldık :)
4bc37d30418a100f401f827b09c003d1.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
IMG_1569.JPG
Bizde aldık oksijenimizi :) Selen biraz alçak mı öyle geldi sanki bana biraz

Son düzenleme:
Bugün de temiz oksijeni aldık :)
4bc37d30418a100f401f827b09c003d1.jpg

Panpa seninle tur atalim ya arada , orta nokta basiskelede bulusur takiliriz :)

Camiduzu Trekking parkuru suanlik hedefim :)

Birde Salcano city fun 70 hakkinda yorumunu alayim , duz masa v fren 28"jantlar ...
ama amortisorlu veya duz masali almak konusunda ikilemdeyim

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Panpa seninle tur atalim ya arada , orta nokta basiskelede bulusur takiliriz :)

Camiduzu Trekking parkuru suanlik hedefim :)

Birde Salcano city fun 70 hakkinda yorumunu alayim , duz masa v fren 28"jantlar ...
ama amortisorlu veya duz masali almak konusunda ikilemdeyim

Başiskele bana uygun gelirim :)
Salcano hakkında fikrim yok fakat düz maşa alma derim.Bende kitlenebilir ön amörtisör var baya farkını hissediyorum kitlediğin zaman aynı düz maşa böbrek düşürür :D Bisikletforuma üye olup orda da konu açabilirsin seviyeli düzgün ve eski forumlardan biridir.

Başiskele bana uygun gelirim :)
Salcano hakkında fikrim yok fakat düz maşa alma derim.Bende kitlenebilir ön amörtisör var baya farkını hissediyorum kitlediğin zaman aynı düz maşa böbrek düşürür :D Bisikletforuma üye olup orda da konu açabilirsin seviyeli düzgün ve eski forumlardan biridir.
Bildirim geldiginde BF deydim :) takiliyorum orada ama henuz uye degilim :) Burayida 4-5 ay takip edip üye oldum DT ye 1 yil sonra uye olmuştum falan neyse konumuz bu degil :D

Bizde bir tane duz masa bisiklet var , benimki cift babamdada ön amortisorlu var . Cift amortisorlu istemiyorum . Diger 2 bisikleti avantajlariyla - dezavantajlariyla dusunup test edip karar vereyim en iyisi .

Zaten ben patikalardan dag yollarindan hoşlanirim , oralarda biraz kötü olacaktı belkide arastiralim .

Yeni Fiesta pahalı oldu hakkatten. Hayırlısı olsun abi gidip galericiye falan vereceğinize dursun daha iyi. Ben arabayı istemeden galeriye verdim de insana koyuyor. :D @bt

Kadro tasarımından öyle duruyo gibi ben de yeni fark ettim :D Ama biraz alçak sayılır selem kırık çünkü hala sele alamadım :)

Sel önemli geçen gün arkadaşlarla bisiklet kiralamıştık onunda selesi kırıkmış ama baya bir kırıkmış bu kadar acı dolu bir bisiklet sürüşü yaptığımı hatırlamıyorum:D

Yeni Fiesta pahalı oldu hakkatten. Hayırlısı olsun abi gidip galericiye falan vereceğinize dursun daha iyi. Ben arabayı istemeden galeriye verdim de insana koyuyor. :D @bt
Valla 1 gün içerisinde aynı site içerisinde galericiler arasında esnaf olanı da gördüm, çakal olanı da. Acil para lazımsa evet, galeriye veriliyor araba. Ama onun da şerefsiz olanına değil de düzgün esnaf olanına vermek gerekiyor.
Sel önemli geçen gün arkadaşlarla bisiklet kiralamıştık onunda selesi kırıkmış ama baya bir kırıkmış bu kadar acı dolu bir bisiklet sürüşü yaptığımı hatırlamıyorum:D
Acıyla yoğurulmuş macera dolu bir gün... =)

Bildirim geldiginde BF deydim :) takiliyorum orada ama henuz uye degilim :) Burayida 4-5 ay takip edip üye oldum DT ye 1 yil sonra uye olmuştum falan neyse konumuz bu degil :D

Bizde bir tane duz masa bisiklet var , benimki cift babamdada ön amortisorlu var . Cift amortisorlu istemiyorum . Diger 2 bisikleti avantajlariyla - dezavantajlariyla dusunup test edip karar vereyim en iyisi .

Zaten ben patikalardan dag yollarindan hoşlanirim , oralarda biraz kötü olacaktı belkide arastiralim .

Düz maşa hafiflik bakımından amortisörlüye göre daha avantajlı oluyor 1-1,5 kg civarı gibi patikalara dağ yollarına da düz maşayla girilir ama amortisörlüyle daha stabil inersin büyük ihtimal inerken.

Valla 1 gün içerisinde aynı site içerisinde galericiler arasında esnaf olanı da gördüm, çakal olanı da. Acil para lazımsa evet, galeriye veriliyor araba. Ama onun da şerefsiz olanına değil de düzgün esnaf olanına vermek gerekiyor.

Abi ailem beni çok sıkıştırdı sat sat diye vaktim de azdı daha önce biri 17 verdi satmadık ona sonra biri aradı memurum falan filan şu bu olur mu dedi ben de olmaz dedim nazikçe o adamın babası aradı şöyle böyle cart curt ben de dedim bunların ihtiyacı var heralde sattım 16250 ye onlara sonra sahibindende gördüm falan filan telefonda ağlıyolar acıtasyon hesabı insan pişman oluyor. Ben parasından ziyade aracı alıp kullansın istiyordum yani galeriye vs vermek istemiyordum iyi niyetimizden kaybettik.

Fazlasıyla öyleydi abi :D Acıyı daha az hissetmek için nası oturma şekilleri denedim bir bilsen :(

Düz maşa hafiflik bakımından amortisörlüye göre daha avantajlı oluyor 1-1,5 kg civarı gibi patikalara dağ yollarına da düz maşayla girilir ama amortisörlüyle daha stabil inersin büyük ihtimal inerken.
Sizin gibi birkaç tecrubeli bisiklet tutkunundan daha cevap alsam kararim netlesir muhtemelen . Evdeki duz masaliyi birkac gun kullanayim benimkine gore asiri rahatsizlik hissedecekmiyim bakalim ona gore bakacagim .

birde daha masrafsız , bakimi daha kolay , daha sorunsuz olacagi düşüncesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...