Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay bee. İnanılmaz bir hiss. Az önce nakit para ile yakıt aldım.
Yanaştım lpg istasyonuna.fulle dedim adama. Hiç böyle koltuktan inmedim.. Kafayı uzatamadım ama camı sonuna kadar acıp elimi camdan sarkıtarak nakit 32 tl yi verdim.. Miiss. Keş para ödemek nasıl bir zevk..
Nakit paranın kokusu,hissi. Anlayamazsiniz... @İstanbulluu

ilk saatteki yüzde 5 lik indirim farkına benim kullandığım saatten 2 tane alınıyor.. :(
Attım diye böyle saatler kullandığım zannedilmesin. Benim emektar Casio edifice'ı 350 liraya almıştım, 4-5 yıl oldu sanırım. En son 500 lira civarına satılmış aynı saat.
Kafamda deri kayışlı klasik bir Seiko veya Orient almak var gibi ama, bakalım. Şuan ülkenin içinde bulunduğu durum böyle bir yatırıma uygun değil. :D Şaka bir yana bu aralar gereksiz harcamadan kaçınıyorum. Dolar 3,90'a dayandı yine.

Orient'te baya zor bulunur oldu, Sirkeci-Eminönü civarında bazı saatçilerde var gerçi ama internette eskiden daha yaygındı.

Attım diye böyle saatler kullandığım zannedilmesin. Benim emektar Casio edifice'ı 350 liraya almıştım, 4-5 yıl oldu sanırım. En son 500 lira civarına satılmış aynı saat.
Kafamda deri kayışlı klasik bir Seiko veya Orient almak var gibi ama, bakalım. Şuan ülkenin içinde bulunduğu durum böyle bir yatırıma uygun değil. :D Şaka bir yana bu aralar gereksiz harcamadan kaçınıyorum. Dolar 3,90'a dayandı yine.

Orient'te baya zor bulunur oldu, Sirkeci-Eminönü civarında bazı saatçilerde var gerçi ama internette eskiden daha yaygındı.
bendeki saatte edifice.. çok çok memnunum sizin gibi 300 lü bir rakama almıştım. hiç kolumdan çıkardığımı hatırlamam ama çizik dahi yok günlük kullanım için tüm edifice serisi iyidir bence.. seiko'lara benimde içim eriyor ama hepsi aşırı pahalı..

bendeki saatte edifice.. çok çok memnunum sizin gibi 300 lü bir rakama almıştım. hiç kolumdan çıkardığımı hatırlamam ama çizik dahi yok günlük kullanım için tüm edifice serisi iyidir bence.. seiko'lara benimde içim eriyor ama hepsi aşırı pahalı..
Aynı şekildeyiz, bende ev dışında devamlı kullanırım. Kayışında çizikler var ama saatin camında vs. en ufak kusur yok.
Bu saat.

Haydaa liste fiyatı 494 lira diyor ama temsili fotoğrafı attığım sitede 318 liraya satıyorlar, uzunca bir süre stokta yoktu hiç bir yerde. Uygun fiyata dayanıklı saat almayı düşünen varsa tavsiye ederim, kullanıcısı olarak öneririm.

Son düzenleme:
Vay bee. İnanılmaz bir hiss. Az önce nakit para ile yakıt aldım.
Yanaştım lpg istasyonuna.fulle dedim adama. Hiç böyle koltuktan inmedim.. Kafayı uzatamadım ama camı sonuna kadar acıp elimi camdan sarkıtarak nakit 32 tl yi verdim.. Miiss. Keş para ödemek nasıl bir zevk..
Geçenki kredi kartı yorumların çok doğruydu. Kredi kartı kullanmamak büyük lüks. Ben sadece uçak bileti alırken kullanmaya gayret ediyorum.

@mustafa.e Afiyet olsun knk
upload_2017-11-7_22-18-19.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...