Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat konusunda hem geleneksel olsun hem akıllı ve aynı zamanda cep dostu olsin diyorsanız doğru adres Gear S3 Frontier. Tabii TAG Heuer da da akilli saatler var ama bana biraz tuzlu geldi.

Sen alma olum zaten onuda kırarsın bozarsın :D:p. Sana Moto 360 yada S2 bakak hacı temizinden olma mı yada Apple Watch Series 1 bakak.
Adama para yok diyoz bana saat bakıyo :D
Şu an harçlıklarımla haypırmayling yapıyorum para biriktiriyorum :)
Ben saatimden memnunum zaten ayrılamam ondan

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akıllı saat mantığını en iyi kavrayan marka pebble'dır. Ekran tamamen açık 10 gün şarjı gidiyor e-ink ekran sayesinde..

Nokian kış lastiği için hepsiburada.com'a almayı düşündüğüm lastiğin tam üretim tarihi nedir diye bir soru sordum ve yaklaşık 1,5 gündür cevap bekliyorum. Ne lanet bir siteymiş bu arkadaş bir soruya cevap vermek bu kadar mı uzun sürer ?

İlk kez burada okuyup az önce baktım da, hakikaten iyiymiş.
https://m.n11.com/pebble-akilli-saa...VohbTCh23fA6GEAQYAyABEgICLfD_BwE&gclsrc=aw.ds
şu ürüne sahibim ve markanın diğer saatlerini kesinlikle öneririm. Uygulaması üzerinden bol miktarda temada mevcut. Özelliklede renkli e-ink ekrana sahip modeli çok çok güzel. S2 de kullandım bir dönem ama iş değil hocam be. Saat diye kullanılan bir aygıtı günlük şarj etmek devamlılığı olan bir alışkanlık haline dönüşmüyor.

Nokian kış lastiği için hepsiburada.com'a almayı düşündüğüm lastiğin tam üretim tarihi nedir diye bir soru sordum ve yaklaşık 1,5 gündür cevap bekliyorum. Ne lanet bir siteymiş bu arkadaş bir soruya cevap vermek bu kadar mı uzun sürer ?
Abi kolayotoda tarihi de yazıyor kolayotoyu düşünmüyor musun?

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...