Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enpara Kart'ın güzellikleri. Yemek harcamalarında ay sonu %25'ini iade ediyormuş ben hiç bakmamıştım. Okul yemekhanesinden haftalık yemek alıyordum 8.50 TL'ye 3 kere almışım onlardan iade geldi :D
55cb0a91-86af-4b16-97a6-504c3c1f699a.jpg

Banka kartı almayı düşünen öğrenci arkadaş varsa düşünmesin bu karttan alsın. Ayağınıza kadar getiriyorlar bir sürü kampanya avantajı oluyor. Havale para çekme vs zaten ücretsiz tam bir öğrenci spec
upload_2017-11-7_15-47-8.png

Internet sitesi olaylarindan anlayan arkadas varsa ozelden yazabilir mi ? Bir sitemiz var uzun zaman ucret verdik birine 2 ay acik kaldi 10 ay kapali. Kendisine ulasamiyoruz bir kere yalvar yakar acti telefonu siteyi geri istedik vermedi eger bu islerden anlayan olursa ucret vs hic sorun degil bir dm atsin zahmet

Enpara Kart'ın güzellikleri. Yemek harcamalarında ay sonu %25'ini iade ediyormuş ben hiç bakmamıştım. Okul yemekhanesinden haftalık yemek alıyordum 8.50 TL'ye 3 kere almışım onlardan iade geldi :D Ekli dosyayı görüntüle 9922

Banka kartı almayı düşünen öğrenci arkadaş varsa düşünmesin bu karttan alsın. Ayağınıza kadar getiriyorlar bir sürü kampanya avantajı oluyor. Havale para çekme vs zaten ücretsiz tam bir öğrenci spec
Ekli dosyayı görüntüle 9923
Şuan bende QNB finans, vakıf, iş bankası bankamatik hesap kartları var. Alayım mı enpara harbiden değer mi? Hangi bankanın bu? Hoşuma gitti cidden

Şuan bende QNB finans, vakıf, iş bankası bankamatik hesap kartları var. Alayım mı enpara harbiden değer mi? Hangi bankanın bu? Hoşuma gitti cidden
Sadece bu kampanya için değil pek çok özelliği ile enpara kesinlikle almaya değer. Finansbank altyapısı kullaniliyor, anında masrafsız eft, vadeli hesap kullanım kolaylığı, günlük 7500 ATM nakit çekimi gibi özelliklerini kullandık şimdiye kadar.

Reklam ve promosyon ile rahatsız da etmiyorlar. Ben oldukça takdir ettim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kampanya felan istemiyorum artık. Ben nakit harcama yoluna gidiyorum. İlk adımı attım. Dün kendime dün nakit para ile Haribo Altın aycık aldım. 2 adette ekmek ..
Arabanın masrafları ve İnternetten bebek sarf malzemesi dışında kredi kartı kullanmıyorum.
Bu akşamda 40 liralık lpg alacam.. nakit keş..

Sadece bu kampanya için değil pek çok özelliği ile enpara kesinlikle almaya değer. Finansbank altyapısı kullaniliyor, anında masrafsız eft, vadeli hesap kullanım kolaylığı, günlük 7500 ATM nakit çekimi gibi özelliklerini kullandık şimdiye kadar.

Reklam ve promosyon ile rahatsız da etmiyorlar. Ben oldukça takdir ettim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nerden alınır bu enpara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...