Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir gün 1.6 darkline focus alcam konusunu aççam burda bu mesajım da dursun burda alıntılarım o gün
LPG takmazsan senden de ben alırım. Ben de çok pis kesiyorum onları :) Puma ve Focus Darkline'lar çok fena gözümü seğirtiyor.

Bizim Fiesta eskisi kadar km yapmıyor aslında :) Babamı bi kafalasam da Fiesta'nın yerine bunu alsa var ya.... Allaaaahh... :D
Nedenini bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor alsam ben uzun yıllar kullanırım 4 kapılısından daha ucuz bir de o yanı da güzel

Nedenini bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor alsam ben uzun yıllar kullanırım 4 kapılısından daha ucuz bir de o yanı da güzel
Ya 20 yıldır üretilen bir arabanın en güzel tasarımı ilk kasasında nasıl olabiliyor anlamıyorum <3 Focus ilk kez üretilecek olsa ve Mk1'i 2018'de üretmeye başlayacak olsalar, bu tasarım kesinlikle sırıtmazdı.

Screenshot_2017-11-08-17-44-15-234.jpeg

+1 forum canlanacaksa panpa locasına varım
Aslında loca tam da bu yüzden kapandı. Beğeni ve puanı yüksek olan, yani forumda sıkça ve uzun süreli takılanların girebildiği bir ortam haline gelince, üstelik hiç bir ceza, uyarı gibi işlemler olmadan rahatça istediğini söyleyebileceğin bir ortam olunca forum haliyle öldü. Herkes oraya gitti ve forum boş kaldı. Mümkün olduğunca başlıklara yorum yapmaya çalıştık ama forumda geyik ve muhabbet hiç dönmedi. Haliyle yeni gelecek olanlar ya da yeni gelenler daha da boş bir foruma geldi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...