Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oto destekçimin garajına hırsız girmiş. Arabasının üstüne pisleyip darmadağan etmişler garajı..
Ayıp ayıp hayvanlarla bir aradayız. Link vermiycem youtube videosunu. Siz bulup izleyin. Çünkü iğrenç.

5 dakika önce sokaktan geldim b8 Passat kavşakta üstüme kırarak önüme geçti ben de selektör yaptım bu sefer de önümde durup dururken frenledi ve arabada app plaka ve full ön cam dahil simsiyah cam filmi vardı diyeceğim şu devlet cam filmlerinde dediğim kombinasyon da haklı bana gore ne yazık ki çünkü içindeki terörist mi yoksa başka bir tip mi bilemiyorsunuz.

Son düzenleme:
5 dakika önce sokaktan geldim b8 Passat kavşakta üstüme kırarak önüme geçti ben de selektör yaptım bu sefer de önümde durup dururken frenledi ve arabada app plaka ve full ön cam dahil simsiyah cam filmi vardı diyeceğim şu devlet cam filmlerinde dediğim kombinasyon da haklı bana gore ne yazık ki çünkü içindeki terörist mi yoksa başka bir tip mi bilemiyorsunuz.
O şekilde bence de yasak olması gerek, çoğu kiside ön camda yok yanlarda da 1 numara var ona karışmasınlar

Ön cami geçtim ön yan aynalarda cam filmi takılanları gördüm .yaptıranlar nasıl kullanıyor öyle anlam veremiyorum

IMG-20171110-WA0006.jpg

Adam haklı okadar ileri teknolojimiz varki(!) yabancılar çalabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...